Napište, co hledáte

Bytový dům Riegerova – Cheb

Share

Steelefect-Riegerova-5 dne 22.3.2011 - změna velikostiSpolečnost STEEL EFECT, a.s. zrealizovala výstavbu bytového domu se 17 bytovými jednotkami v ulici Riegerova v Chebu. Bytový dům Riegerova se nachází v klidné chebské městské části Hradčany, kde se setkávají výhody života ve městě s bydlením v přírodě. Obyvatelé jsou se svým místem k bydlení opravdu spokojeni a lokalitu nemění.

Dům je tak dokonalým intimním bydlením, které poskytne komfort všem, kdo zde naleznou nový domov. Je zde dobré dopravní spojení do centra města a do zaměstnání s veškerou občanskou vybaveností – škola, školka, supermarket, vlakové a autobusové nádraží, zimní stadion, bazén, fotbalový stadion, park, cyklostezka atd..

Bytový dům obklopuje rozsáhlý udržovaný park, který bude procházet značnou rekonstrukcí. Stane se tak moderním rekreačním centrem s fontánami, dětskými hřišti, cyklotrasami, sociálním zařízením, a také s vyhrazeným místem pro volné pobíhání psů. Město Cheb postupně zcela rekonstruovala ulici Riegerova, ve které byly vybudovány nové chodníky a dopravní infrastruktura. Na místě přes silnici se nacházi autobusová zastávka MHD a školka.

(Zdroj: bytyriegerova.cz