Napište, co hledáte

Vanguard: stylové lofty v dominantě pražských Modřan

Vanguard: stylové lofty v dominantě pražských Modřan

Share

V roce 2019 zahájila společnost PSN přestavbu někdejší továrny na letecké přístroje Microna v projekt Vanguard Prague. Na budoucí obyvatele čekají lofty od renomovaných architektů, stejně jako ty v základní úpravě Shell & Core, které si každý zařídí podle svých představ. Dokončení projektu plánuje developer v letošním roce.

Budova o 14 patrech s plochou 16 000 m2 je vybudována z železobetonového skeletu a vyniká nadstandardní pevností. Projekt Vanguard nabízí 150 loftů s industriální atmosférou, s plochou od 41 m2 až po penthousy s výměrou 626 m2, téměř každý z nich má terasu. Díky velkorysé výšce stropů až 4,3 metru působí interiéry s okny od podlahy ke stropu vzdušně a disponují širokou variabilitou využití.

Exkluzivita s nádechem New Yorku

O architektonický návrh designově propracovaných loftů se postarala dvě renomovaná studia: Ivanka Kowalski a OOOOX. Na projektu se podíleli i architekt Petr Drexler či studio ID_arch. „Lofty mají specifickou atmosféru danou industriálními prvky a geniem loci, skvělé dispoziční řešení, nejmodernější technologické vybavení a splňují ty nejvyšší standardy bydlení. Vytváříme zde unikátní loftové bydlení či originální prostory pro práci, např. kancelář, umělecký ateliér nebo hudební studio,“ uvádí ředitel developmentu PSN Štěpán Smrčka.

Luxusní zázemí je samozřejmostí

Naprostou novinkou, která v tuzemsku nemá obdoby, je autovýtah pro zaparkování vozu takříkajíc „ve svém obýváku“. Střešní terasy přístupné všem rezidentům budou sloužit k setkávání a grilování v letní sdílené kuchyni, k dispozici bude i venkovní sauna s výhledy na Prahu. Chybět nebude recepce se službou concierge, reprezentativní lobby, spa & wellness zóna s 20 metrů dlouhým proskleným bazénem, fitness či cinema místnost.