Napište, co hledáte

Designové byty na Ořechovce jsou připravené k nastěhování

Designové byty na Ořechovce jsou připravené k nastěhování

Share

Oceňovaný rezidenční projekt Maison Ořechovka nabízí poslední bytové jednotky, které jsou  pro své nové majitele již připraveny k nastěhování.  Zajímavé architektonické zpracování od ateliéru QARTA Architektura, nejvyšší materiálový a technologický standard provedení, vysoce atraktivní adresa v blízkosti Pražského hradu – to vše tvoří benefity čerstvě dokončené prémiové rezidence.

Foto: Penta Real Estate a bpd development

Originální koncept vila-domů

Za projektem nových bytů na Praze 6 stojí společnosti Penta Real Estate a bdp development, které mají za sebou řadu úspěšných realizací. Uznávaní architekti Jiří Řezák a David Wittassek vymysleli pozoruhodný koncept celkem osmi vila-domů, které respektují stávající zahradní charakter Ořechovky a zároveň ho obohacují o moderní vizi. Kvalitu celého komplexu ocenily odborné poroty architektonických soutěží, Maison Ořechovka si odnesl prestižní ceny z Realitního projektu roku, Estate Awards i Best of Reality.

Všechny byty zcela naplňují vysoké nároky na komfortní bydlení 21. století. Naprostou samozřejmostí jsou například velkoformátová hliníková okna s automatickými předokenními žaluziemi, které pouští do místností příjemné množství světla a současně drží nepřiměřené teplo venku. Volné jednotky v dispozicích 2+kk, 3+kk či 4+kk jsou vybaveny zařizovacími předměty vyhlášených značek. Funkčně koncipované vnitřní prostory doplňují venkovní terasy nebo lodžie s krásným výhledem.

Genius loci pražské Ořechovky

Ořechovka je synonymem exkluzivity, výjimečného městského bydlení s jedinečnou atmosférou. Historicky oblíbená a ceněná čtvrť nabízí sousedství vil slavných osobností, jejichž odkaz je patrný na každém kroku. Luxusní byty na Ořechovce jsou obklopené zelení, letní počasí přímo vybízí rezidenty k procházce v nedaleké Královské zahradě se známým Letohrádkem královny Anny nebo v inspirativních zahradách Břevnovského kláštera.

O nový život v prestižní lokalitě je velký zájem, mezi nemovitostmi na Praze 6 jsou k dispozici poslední volné jednotky.

Fotogalerie Maison Ořechovka