Napište, co hledáte

Víte, jakou přikrývku a povlečení si pořídit, aby se vám i v létě dobře spalo?

Víte, jakou přikrývku a povlečení si pořídit, aby se vám i v létě dobře spalo?

Share

I lidé, kteří za běžných situací bez potíží usnou a po celou noc spí, mohou mít během letních nocí problémy se spánkem. Důvod je prostý. Stačí mít nevhodnou přikrývku, pod níž je nám vedro, či povlečení, jež je nám nepříjemné, a my se rázem nevyspíme. Poradíme vám, do jaké přikrývky investovat a do čeho ji povléct, abyste se cítili komfortně i v létě.

Přikrývka se správnou hřejivostí

Že jste zatím o hřejivosti přikrývek neslyšeli? Nuže ano, přikrývky můžeme rozdělit podle jejich výhřevnosti na lehké, tenké letní přikrývky, celoroční typy a teplejší thermo modely. U těch lehkých letních můžeme najít označení hřejivosti Sq 2 nebo Sq 3. Vyhovět by vám mohla např. nejtenčí přikrývka CLASSIC SLIM s hřejivostí Sq 2 nebo CLASSIC LIGHT s hřejivostí Sq3, v níž najdete o něco víc výplně, obě od značky SCANquilt. Jsou ideální nejen pro teplé letní noci, ale i do místností, kde je celoročně tepleji.

Řešením může být i koupě univerzální přikrývky pro všechny sezóny DUPLEX PLUS Sq 3 – 7. Jde o dvě samostatné přikrývky, lehkou a celoroční, jež jsou spojeny suchými zipy. V létě se používá jen lehká z nich, na jaře a na podzim celoroční přikrývku, a během zimy si je spojíte a vytvoříte thermo přikrývku s izolační vzduchovou kapsou. Skvělá je i pro návštěvy, kdy z jedné přikrývky snadno a rychle uděláte dvě.

Povlečení ze SATÉNU TENCEL

A jaké povlečení vybrat v teplém létě? Ještě lépe než v bavlně se vám bude spát v nežehlivém povlečení z materiálu Lyocell Tencel. Toto povlečení tvoří z 80 % lyocell a z 20 % česaná bavlna. Je velmi hebké, hladké a přirozeně působí na pokožku. Velmi dobře absorbuje vlhkost a má antibakteriální vlastnosti. Vybrat si můžete z mnoha nádherných vzorů s letními motivy, ale i neutrálními, celoročními nebo jen jednobarevné.

S nákupem na scanquilt.cz a skvělou kvalitou pořízeného zboží budete bezesporu spokojeni.