focus kryptowährung aidos kuneen kryptowährungen in 2021 deutschland modafinil in deutschland ohne bitcoin bestellen imagine 2030 report mit positivem ausblick auf kryptowährungen dr julian hosp kryptowährungen welche kryptowährung steigt als nächstes
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Byty U Vodojemu – Brandýs nad Labem

Share

198x107 135600480844Projekt je určen pro klienty, kteří očekávají moderní bydlení v nízkopodlažních bytových domech poskytujících soukromí a klid. V rámci výstavby Obytného souboru U Vodojemu – Brandýs nad Labem vznikne ucelený komplex bytových domů na okraji města v sousedství chráněné krajinné oblasti Vinořského potoka. V těsné blízkosti Bytů Brandýs nad Labem – U Vodojemu je plánovaná výstavba mateřské školy. Šestá etapa výstavby projektu bytů U Vodojemu v Brandýse nad Labem nabízí prodej 27 bytův jednom třípodlažním objektu se třemi samostatnými sekcemi.

Byty jsou kategorií 1+kk, 2+kk a 3+kk. Dům je vytápěn plynovou kotelnou umístěnou v přízemí prostřední sekce objektu, stejně jako ohřev teplé vody. Všechny přízemní byty mají k dispozici samostatné nadstandardní předzahrádky, které jsou v ceně bytu. V domě je umístěno 12 garážových stání v šesti dvojgarážích, zbylá parkovací stání jsou umístěna před objektem. 

(Zdroj:http://www.sgreality.cz

 

Předchozí článek