mining process kryptowährung kryptowährung wann kommtder neue boom beste kryptowährung mit potenzial sollte man jetzt in bitcoin investieren übersicht kryptowährung transaktionen bitcoin cloud mining free
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Czechoslovak Models INTERIOR by MERRY GO RANDO

Share

01Připravit návrhy a následně realizovat interiéry vyhlášené modelingové agentury znamenala pro Merry Go Rando velkou výzvu, ke které přistoupili citlivě, a přesto na české poměry velice odvážně. Koncepce restaurování a recyklace nábytku i dalších interiérových doplňků, na kterých zakládají svojí tvorbu, byla aplikována i na interiéry jedné z nejúspěšnějších českých modelingových agentur.

Základním interiérovým prvkem se stala podlaha z běleného dubu, její povrchová úprava i způsob šikmého pokladu jednotlivých prken, která bez přerušení přecházejí ze čtyř místností až do chodby a tím vytvářejí spojovací prvek celého projektu. Je také jedním z mála detailů realizace, který působí střízlivě. Vše ostatní lze považovat za extravagantní a nekonvenční design bez hranic, o čemž vypovídá tapeta se stylovým grafickým potiskem kopírující zeď kolem vstupního schodiště, nebo osvětlení chodby v podobě zeměpisného glóbu s nápisem Czechoslovak Models.

Příběh, který se návrháři snažili vtisknout tomuto interiéru, pokračuje zařízením v podobě nábytku v chodbě – koho by napadlo opravit staré kinosedačky a použít je do komerčního prostoru, nebo snad vybavit „lounge“ – hlavní prostor sedacím nábytkem na kolečkách, jejichž základnou jsou europalety. Tyto originální prvky byly použity také na výrobu pracovních stolů. V interiéru často použitou betonovou stěrku postavili do konfrontace s extravagantními svítidly – křišťálový lustr, stavební světla nebo snad svařené trubky doplnili svítidlem ze staré kovové matrace, které se stalo vrcholným solitérem, ten nepřekonaly, ale pouze zpestřily doplňky v podobě orientálních koberců, stoliček s textilními sedáky a klasickými černými tabulemi na psaní vzkazů…

Světově působící výsledný efekt zapadá do myšlenky, která designéry provázela celou realizací, a to vytvořit nekonvenční a „bezhraniční“ interiér inspirovaný newyorskými a berlínskými uměleckými agenturami. Vždyť reference agentury Czechoslovak Models dosahují taktéž světové úrovně. 

(Zdroj: Merry Go Rando)