facebook neue kryptowährung eingeführt kryptowährung monero schürfen krypto börse ohne mindesteinzahlung cat kryptowährung base investieren in kryptowährungen amazon was st kryptowährung
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

DĚTSKÝ POKOJ PODLE MINACCIOLI

Share

titulkaItalská společnost Minacciolo se pustila do návrhu dětského pokoje v klasickém anglickém stylu. Trochu neobvyklý nápad se nakonec ukázal jako zajímavý tah. Tradiční anglický styl je sofistikovaný a luxusní, zatímco anglický venkovský styl je více uvolněný, využívá jasnější barvy a je zaměřen na neformální útulnost místnosti. Anglický venkovský styl lze charakterizovat jako dokonale nadčasový. Na nic si nehraje, nic nepředstírá, a naopak nádherně splývá se životem a každodenními potřebami.

Pro tento styl je typická inspirace přírodou a krajinou. Angličané milují své zahrady, louky a lesy natolik, že v designu svých interiérů často využívají motivy květin, krajinek nebo zvířat. Tyto obrazy, které můžete vidět na tapetách, látkách, obrazech i artefaktech, jsou zdrojem uvolněné a nenuceně elegantní atmosféry, která je tak typická pro anglická venkovská sídla. Také bohatá tradice britského kolonialismu našla ve venkovských interiérech své uplatnění a exotické výjevy dokážou skvěle doplnit tento harmonický styl v jakékoli místnosti, ať velké nebo malé.

Návrh této ložnice umožňil využití prvků z obou dvou stylů. Použití chinoiserie (francouzský termín pro tapety s čínským vzorem) pro tapety a bytový textil je hluboce zakořeněn v klasickém stylu, který se sebou přináší sofistikovanou eleganci. Dřevěné trámy, světle modré a bílé palety, rýžově bílé dveře okna a skříň, jsou příjemnou kombinací pro odpočinek dětí.

[widgetkit id=349] 

Více na Minacciolo