Napište, co hledáte

Holandská čtvrť – Olomouc

Share

mobr 280 57Projekt Holandská čtvrť se nachází v Olomouci v městské části Řepčín a zahrnuje výstavbu rodinných domů a bytových domů na zelené louce. Rodinné domy jsou ve dvou variantách a to 4+kk a 6+kk. Bytový dům nabízí rozmanité dispozice bytů od 1+kk až po 4+kk. 1.etapu výstavby tvoří jeden bytový blok s celkovým počtem 126 bytů.

Tento bytový blok má celkem 7 nadzemních podlaží a 2 podzemní podlaží, ve který se nachází garáže, sklepní boxy a kočárkárny. Komunikaci mezi jednotlivými podlažími umožňují dvouramenní schodiště a výtahy. Téměř každý byt má přinejmenším jeden balkon či lodžii, poslední nadzemní podlaží se může pyšnit rozlehlými terasami pro každý byt. Okolí domu je doplněno rozsáhlou parkovou zelení. Projekt se nachází v malebném údolíčku ve velmi atraktivní a žádané lokalitě.

V těsné blízkosti se nachází hypermarket Globus s obchodní galerií CITY. Umístění projektu tak nabízí ideální kombinaci propojení civilizace a intimity, která je daná oddělením projektu od ruchu obchodního centra protihlukovými valy. Ze severní části je projekt Holandská čtvrť zakončen pásem zeleně, který v územním plánu nepovoluje další zastavění a městským hřbitovem. Budoucí obyvatelé tedy mají záruku, že v sousedství stávajícího projektu už nebude povolena další výstavba.

Olomouc je statutární město na střední Moravě, obklopeno úrodnou krajinou Hané. Nabízí veškerý komfort zázemí velkoměsta pro kulturní a sportovní vyžití, širokou nabídku pro výběr studia v čele s Univerzitou Palackého. Tyto aspekty v kombinaci s dobrou dopravní obslužností a občanskou vybaveností činí z projektu Sladké město nový lukrativní domov. 

(Zdroj: www.holandska-ctvrt.cz)

Předchozí článek