kryptowährung iota kurs euro kryptowährung kurzzeitig höher als btc wo kann ich kryptowährung petro kaufen investieren in kryptowährungen download kryptowährung euro ersetzen chancen risiken kryptowährung
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

HOUSE VISION 2013 – živá koupelna

Share

foto Makoto AzumV současné době je v Tokiu na HOUSE VISION 2013 k vidění designový guru Kenya Hara. Jeho práce dává podnět k přehodnocení vnímání klasického bydlení a formuje spolupráci různorodých společností z různých odvětví s architekty a designéry. Výsledkem je rozlehlá instalace domů, z nichž všechny (s výjimkou 1) jsou vytvořeny v reálném měřítku.

Jedním z nejradikálnějších návrhů je gokujo no heya (místnost jedinečnosti), ve které studio Naruse-Inokuma Architects a zahradní architekt Makoto Azuma pracovali s výrobcem toalet TOTO a výrobcem oken společností YPP AP. Výsledkem jejich společné práce  je uvedení do života ideální koupelny. Prvky zeleně se nachází mimo otevřený prostor a jsou umístěny uvnitř konstrukce v extrémní míře. 

Instalace představuje domov budoucnosti s aplikací udržitelých technologií. Instalace je dle autorů snadná přesto však vizuálně ohromující a matoucí. Není dost rozpoznatelné, kde homogení prostor začíná a kde končí. 

(Zdroj: Redakce Own Home, HOUSE VISION 2013)