neue kryptowährung dezember 2021 deutsche kryptowährung wallet in kryptowährung pro contra amazon neue kryptowährung wo kann ich in deutschland mit bitcoin bezahlen
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Královská Vyhlídka – Karlovy Vary

Share

DSC 1356Karlovy Vary jsou odedávna oblíbeným evropským lázeňským městem. V poslední době se stávají vyhledávaným místem pro příjemné, bezpečné a luxusní bydlení. Rezidence Královská Vyhlídka stojí přímo v lázeňském centru města, v klidné ulici, blízko hotelu Imperial, který je jednou z dominant Karlových Varů. Rezidence se nachází ve dvou bytových domech se společnou recepcí a nabízí padesát nadstandardně vybavených jednotek od 51 do 148 m s balkónem nebo terasou. Samozřejmostí jsou garážová stání a sklepy. 

Ke každé bytové jednotce přísluší balkon či terasa, která láká k příjemnému odpočinku na čerstvém vzduchu s královským výhledem na karlovarskou promenádu a okolní přírodu.

Rezidence KRÁLOVSKÁ VYHLÍDKA je ideálním místem pro ty, kteří ocení pěší dostupnost kulturních památek, léčivé prameny a přírodní krásy. Sportovce potěší široký výběr blízkých golfových hřišť, upravené cyklostezky a turistické trasy jsou v celém karlovarském kraji. Bohatý kulturní a společenský program pulzuje městem po celý rok. Rezidence KRÁLOVSKÁ VYHLÍDKA získala ocenění v prestižní soutěži BEST OF REALTY 2010. 

Stránky developera

Stránky projektu

Ceník

SATPO KRÁLOVSKÁ VYHLÍDKA zde

[widgetkit id=160]

[widgetkit id=161]

Předchozí článek