kryptowährung schweizer bank kryptowährung beste technologie zukunft stärkste kryptowährung bitcoin ohne gebühren kaufen
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Newyorský hotel NoMad za jehož kouzlem stojí Jacques Garcia

Share

titulkaZcela výjimečně jsme pro vás připravili fotoreportáž jednoho luxusního hotelu v srdci Manhattanu. Proč jsme si vybrali právě hotel? Odpověď je jednoduchá. Návrh interiérů totiž zpracoval francouzský architekt, návrhář interiérů a zahradní architekt Jacques Garcia, který je známý svou oblibu v designu z 18 století.

NoMad, nové jméno pro starou část města, se odkazuje na oblast severně od Madison Square Park, ohraničenou Stanford White obrovským zábavním komplexem a Madison Square Garden. Tato oblast věrna svému názvu je v neustálém procesu transformace. Zaregistrujeme zde pozůstatky století blahobytu tohoto města spolu s barevnými velkoobchody, a které oživují tuto čtvrť a činí z ní módní turistický ráj.

Všechny pokoje mají kultivovaný dekor podlahy z tvrdého javorového dřeva s ručně tkanými koberci Heriz na kterých stojí dominantní francouzské stoly z mahagonu. Pokoje jsou vyzdobeny uměleckými díly, doplněny sběratelskými předměty a skici a fotografiemi současných umělců.

Majestátní jídelna má vybavena tmavým dubovým nábytkem a bohatě texturovanými tkaninami vzbuzuje v hostech dojem pobytu na francouzském zámku. 24 metrů dlouhý bar z mahagonu a originální pivnici naleznete pouze v tomto hotelu. To celé je prosvětleno skleněnou střechou, která zastřešuje slunné atrium nad jídelními stoly.  

Tento hotel jistě stojí za návštěvu nejen pro svou jedinečnou atmosféru ale i pro výtečnou kuchyni.

[widgetkit id=346] 

(Zdroj: thenomadhotel.com)