kryptowährungen in deutschland illegal revolut kryptowährungen tauschen spektrum kompakt geld von münzen bis kryptowährungen pdf kryptowährung gewinn versteuern berechnen bitcoin kurs in euro erfahrungen mit kryptowährung
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Prosek Park III

Share

prosek I camera04 V5 1024V listopadu 2009 byl zahájen prodej etapy Prosek Park I, která je již dokončena a vyprodána. Celkový počet bytů v této etapě je 138. K dispozici jsou byty 1+kk o rozloze 48 m2 až po prostornější 3+kk o velikosti 98 m2. Byty jsou nabízeny s možností variabilního řešení prostoru. Další etapa nazvaná Prosek Park III je aktuálně v prodeji.

Praha 9 – Prosek je také první lokalitou, kde byla v roce 2011 zahájena družstevní bytová výstavba. Pro Bytové družstvo Habr bude vystavěno 70 družstevních bytů. Družstevní bydlení nabízíme ve dvou bytových domech, ve kterých jsou byty o dispozicích 1+kk (od 37 m2) až po 4+kk (do 120 m2).

Nabídka družstevních bytů se rozrostla i v květnu roku 2012, kdy byl zahájen prodej již druhé družstevní etapy projektu Prosek Park. Etapa Prosek Park IV nabízí 88 nových bytů v družstevním vlastnictví o dispozicích 1+kk (od 26 m2) po prostorné 4+kk (do 103 m2).

Mezi jednotlivými vnitrobloky domů jsou plánovány zelené zahrady a park, který bude sloužit zejména obyvatelům komplexu. Množství zeleně, která bude objekty obklopovat, vytvoří příjemné prostředí pro relaxaci. 

(Zdroj: bytovy-park-prosek-III)