Napište, co hledáte

Residence Plzeňská

Share

01Popis projektu

„Residence Plzeňská – Mariánské Lázně“ je další z řady atraktivních projektů společnosti V.D.O. Group s.r.o. která pro Vás připravila výstavbu moderní polikliniky a multifunkčního areálu včetně bytů v Mariánských Lázních na Tepelské ulici č.p. 137, dále čerpací stanici Texaco Mariánské Lázně, čerpací stanici Shell v Ostrově a Karlových Varech.

V plánovaných dvou bytových domech vznikne (po dokončení I a II etapy výstavby) celkem 44 nových bytů a dva multifunkčních nebytové prostory s výlohami, sklepy, garáže, parkovací místa.

V I. etapě a II. etapě jsou připraveny byty typu 2+KK ,3+KK za velmi příznivé zaváděcí ceny – již od 28.000 Kč/m². Kompletně bezbariérové domy s fasádou v moderním střihu umožňují také vytvoření individuálních dispozic větších bytů 3+KK a 4+KK . Vytvoření vlastního interiéru klientem pomocí výběru zařizovacích předmětů či klientských změn je samozřejmostí. Většina bytů má svoji prostornou terasu. Současně je pamatováno i na dostatek úložných prostor v bytech i v oddělené společné kočárkárně, která se nachází v 1.NP každého bytového domu. TV síť a vysokorychlostní internet jsou přivedeny do každé obytné místnosti. Komfortní bydlení je posíleno dětským hřištěm, oddychovou zónou ve vnitrobloku, menšími obchody a službami v uličním parteru. Dodávka tepla a teplé vody je zajištěna dálkovým topením vytápěním bez náročné obsluhy a dodatečných investic klienta. Další parametry domu – jako jsou kvalitní okna, konstrukční systém a zateplený vnější plášť.

V současné době realizujeme projektovou dokumentaci, územní rozhodnutí a stavební povolení na oba bytové domy Residence Plzeňská. Byty budou připraveny k předání na jaře roku 2015. 

Stránky developera

Stránky projektu

Ceník

Residence Plzeňská s.r.o.www.residenceplzenska.czzde