kryptowährungen und kurse kryptowährung in euro wechseln lohnsteuerprogramm mit kryptowährung kryptowährung technische risiken bitcoin investieren wo beste investitionen kryptowährung
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Residence Plzeňská

Share

01Popis projektu

„Residence Plzeňská – Mariánské Lázně“ je další z řady atraktivních projektů společnosti V.D.O. Group s.r.o. která pro Vás připravila výstavbu moderní polikliniky a multifunkčního areálu včetně bytů v Mariánských Lázních na Tepelské ulici č.p. 137, dále čerpací stanici Texaco Mariánské Lázně, čerpací stanici Shell v Ostrově a Karlových Varech.

V plánovaných dvou bytových domech vznikne (po dokončení I a II etapy výstavby) celkem 44 nových bytů a dva multifunkčních nebytové prostory s výlohami, sklepy, garáže, parkovací místa.

V I. etapě a II. etapě jsou připraveny byty typu 2+KK ,3+KK za velmi příznivé zaváděcí ceny – již od 28.000 Kč/m². Kompletně bezbariérové domy s fasádou v moderním střihu umožňují také vytvoření individuálních dispozic větších bytů 3+KK a 4+KK . Vytvoření vlastního interiéru klientem pomocí výběru zařizovacích předmětů či klientských změn je samozřejmostí. Většina bytů má svoji prostornou terasu. Současně je pamatováno i na dostatek úložných prostor v bytech i v oddělené společné kočárkárně, která se nachází v 1.NP každého bytového domu. TV síť a vysokorychlostní internet jsou přivedeny do každé obytné místnosti. Komfortní bydlení je posíleno dětským hřištěm, oddychovou zónou ve vnitrobloku, menšími obchody a službami v uličním parteru. Dodávka tepla a teplé vody je zajištěna dálkovým topením vytápěním bez náročné obsluhy a dodatečných investic klienta. Další parametry domu – jako jsou kvalitní okna, konstrukční systém a zateplený vnější plášť.

V současné době realizujeme projektovou dokumentaci, územní rozhodnutí a stavební povolení na oba bytové domy Residence Plzeňská. Byty budou připraveny k předání na jaře roku 2015. 

Stránky developera

Stránky projektu

Ceník

Residence Plzeňská s.r.o. www.residenceplzenska.cz zde

 [widgetkit id=499][widgetkit id=500]