Napište, co hledáte

Rezidence Na Santince

Share

Rezidence Na Santince 4Rezidence Na Santince je nový developerský projekt společnosti P.H.A. akciová společnost, situovaný do atraktivní části Prahy 6 Dejvic v blízkosti nové fakulty architektury ČVUT. Výlučnost projektu je dána nejen velmi ceněnou lokalitou, ale i netradičním půdorysným řešením s prosklenou átriovou halou.

Luxusnímu charakteru domu odpovídá i vysoký standard vybavení v podobě recepce, vícepodlažních podzemních garáží či exkluzivního materiálového pojetí exteriéru a inteiéru domu. Ten tvoří 6 nadzemních a 3 podzemní podlaží. V nadzemní části je umístěno celkem 25 bytů se dvěma komerčními jednotkami přístupnými z loubí lemujícího uliční fasády domu.

Zcela výjimečnými jsou pak dvě nejvyšší podlaží, kde díky jejich odsazení od fasády vznikly rozsáhlé terasy s unikátním výhledem na historickou část Prahy 6 a Hanspaulku. Významnou předností tohoto projektu je pak nabídka nadstandardní individualizace celkového výrazu bytů nejen ve smyslu dispozičního uspořádání, ale především v možnosti materiálového provedení interiéru dle přání klienta, např. ve formě průchozích šatních stěn či nábytku navrženého a vyrobeného na míru dle jeho představ. 

(Zdroj: www.na-santince.cz

Předchozí článek
Další článek

Čtěte dále