regulierung kryptowährungen deutschland esma cfd kryptowährungen wann kryptowährungen bitcoin ethereum & co eli ahmad naseeb download wechselstuben kryptowährung ohne changelly kryptowährung anbieter deutschland immobilien mit kryptowährung kaufen
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Rezidence Na Santince

Share

Rezidence Na Santince 4Rezidence Na Santince je nový developerský projekt společnosti P.H.A. akciová společnost, situovaný do atraktivní části Prahy 6 Dejvic v blízkosti nové fakulty architektury ČVUT. Výlučnost projektu je dána nejen velmi ceněnou lokalitou, ale i netradičním půdorysným řešením s prosklenou átriovou halou.

Luxusnímu charakteru domu odpovídá i vysoký standard vybavení v podobě recepce, vícepodlažních podzemních garáží či exkluzivního materiálového pojetí exteriéru a inteiéru domu. Ten tvoří 6 nadzemních a 3 podzemní podlaží. V nadzemní části je umístěno celkem 25 bytů se dvěma komerčními jednotkami přístupnými z loubí lemujícího uliční fasády domu.

Zcela výjimečnými jsou pak dvě nejvyšší podlaží, kde díky jejich odsazení od fasády vznikly rozsáhlé terasy s unikátním výhledem na historickou část Prahy 6 a Hanspaulku. Významnou předností tohoto projektu je pak nabídka nadstandardní individualizace celkového výrazu bytů nejen ve smyslu dispozičního uspořádání, ale především v možnosti materiálového provedení interiéru dle přání klienta, např. ve formě průchozích šatních stěn či nábytku navrženého a vyrobeného na míru dle jeho představ. 

(Zdroj: www.na-santince.cz

Předchozí článek
Další článek

Čtěte dále