gebühern beim handel mit kryptowährungen libra von facebook neue kryptowährung rechtsanwalt für kryptowährung dresden kryptowährung malta lizenzen wie sind die wechselkurse innerhalb kryptowährungen bitcoin wie oder wo investieren
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Rodinný dům Hanzlíčkova – dostavba, 3+1 architekti

Share

01Dům
Na západní straně domu v místě původní verandy přistavujeme lehkou, prosklenou konstrukci. Ta navazuje na současný obytný prostor domu a podstatně jej zvětšuje. V domě tak zůstává prostor pro jídelnu s kuchyní, propojený s „obývacím pokojem“ situovaným do nové přístavby. Na místě původního venkovního krbu je interiérový krb.

Původní obytná kuchyň tak získává prostor, více světla, lehkost a možná radost. Bohužel se nepodařilo realizovat navrhovaný systém nábytku, který mohl tuto změnu vhodně doplnit a podpořit, ale třeba časem…. Nevyužitelná původní garáž byla rozdělena na dva prostory – do zahrady otočené prodloužení koupelny s vířivou vanou a opačně orientovanou šatnu.

Zahrada
V jihozápadním cípu pozemku jsme navrhli lehkou dřevěnou konstrukci, která slouží jako dřevník a strojovna pro bazén. V protějším rohu zahrady u vstupu je použita podobná konstrukce fungující jako kryté parkovací stání pro dva automobily. 

TEXT: 3+1 architekti
FOTO: 3+1 architekti
ZDROJ: 3+1 architekti