geld in bitcoin kurs investieren wie geht das mit der kryptowährung first in first out stwuern kryptowährung naga kryptowährung hamburg kraken bitcoin gegen andere kryptowährung tauschen wann öffnen die börsen krypto
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Rustikální sofa od Sentient Furniture

Share

Rustikalni sofa Sentient Furniture 01Masivní sedačka z recyklovaného dubového dřeva a islandské ovčí kožešiny upoutá pozornost na první pohled. Islandská ovce je 1000 let staré čistokrevné plemeno, které na Island přivezli staří Vikingové. Její srst je měkká, asi 15-20 cm dlouhá a přechází z temně hnědého až do skoro zlatavého odstínu. Elegantně doplňuje odstíny hrubého dubového dřeva.

Tvary masivního sofa připomínají spíše lavici našich babiček. Tomu napomáhá i nedbale přehozená kůže z Islandské ovce. Zde se však potvrzuje pravidlo, že v jednoduchosti je krása. Hrubé kontury i neopracovaný vzhled a povrch sedačky působí syrově. Sedák sedačky je vyplněn dvěma vrstvami pěny, které zajišťují pružnost a pohodlí.

Brooklynská společnost Sentient Furniture je založena na vysoké kvalitě a spolehlivosti. Odborníci si jsou naprosto vědomi toho, že nábytek je dlouhodobou investicí. Jejich práce je často ovlivněna uměleckou inspirací a netradičními nápadů. Tým návrhářů z Sentient Furniture experimentují s barvami, tvary i textiliemi. Koncepce výroby je založena na fyzickém kontaktu a hmatových vjemech. Jehich cílem je podporovat environmentální povědomí zákazníků i zaměstnanců. 

(Zdroj: Sentient Furniture)

Předchozí článek
Další článek