Napište, co hledáte

Rustikální sofa od Sentient Furniture

Share

Rustikalni sofa Sentient Furniture 01Masivní sedačka z recyklovaného dubového dřeva a islandské ovčí kožešiny upoutá pozornost na první pohled. Islandská ovce je 1000 let staré čistokrevné plemeno, které na Island přivezli staří Vikingové. Její srst je měkká, asi 15-20 cm dlouhá a přechází z temně hnědého až do skoro zlatavého odstínu. Elegantně doplňuje odstíny hrubého dubového dřeva.

Tvary masivního sofa připomínají spíše lavici našich babiček. Tomu napomáhá i nedbale přehozená kůže z Islandské ovce. Zde se však potvrzuje pravidlo, že v jednoduchosti je krása. Hrubé kontury i neopracovaný vzhled a povrch sedačky působí syrově. Sedák sedačky je vyplněn dvěma vrstvami pěny, které zajišťují pružnost a pohodlí.

Brooklynská společnost Sentient Furniture je založena na vysoké kvalitě a spolehlivosti. Odborníci si jsou naprosto vědomi toho, že nábytek je dlouhodobou investicí. Jejich práce je často ovlivněna uměleckou inspirací a netradičními nápadů. Tým návrhářů z Sentient Furniture experimentují s barvami, tvary i textiliemi. Koncepce výroby je založena na fyzickém kontaktu a hmatových vjemech. Jehich cílem je podporovat environmentální povědomí zákazníků i zaměstnanců. 

(Zdroj: Sentient Furniture)

Předchozí článek