kryptowährung kaufen jetzt wer ist circle kryptowährung billige kryptowährung kaufen investieren in welche neue kryptowährung wo kann ich ripple kaufen darf man kryptowährung verkaufen bar
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Byt

Střešní nástavba – Tel Aviv

Share

1296755057-42839c8-1000x674Dům postavený roku 1930 v Tel-Avivu, který prezentuje mezinárodní sloh se po několik let nacházel ve špatném stavu. Bylo nutné navrhnout projekt, který by zahrnoval přidání externího výtah a střešní nástavby nad stávajícími 3 patry. Renovaci konstrukce a strukturální posílení celé budovy.

Konstrukční práce včetně podchycení základů a vyztužení budovy zajišťovali ploché profili oceli, které byly většinou skryty v novém plášti z omítky. V bytě se počítalo se sérií velkých, osvětlených, propojených pokojů. Světlo přicházející z jihu, kterým čelí okna na nejvyšší úrovni domu je filtrováno dolů, přes podlahy a otevřené, perforované, ocelového schodiště, spojující obě úrovně.

Oblast, mezi těmito dvěma strukturálními otvory, se chová jako “most” mezi bytem a střešní terasou. Horní střešní konstrukce sestává z konstrukčních HEB nosníků s 10 cm vrstvou betonu. Tento systém byl zvolen tak, aby udržoval tenkou kontinuální střešní desku, která se skládá z horizontálních pásů, které jsou následovány strmým stoupáním. Ocelové nosníky jsou jasně viditelné v prostoru a pozvolna přecházejí na střešní terasu.

[widgetkit id=115] 

(Zdroj: http://www.koniak.com/)