Napište, co hledáte

Vany s výhledem do přírody

Share

by home-desing 02Koupelna nemusí být pouze místnost určená ke koupání, ale může být i místem odpočinku, relaxace, klidu a pohody. Znáte lepší způsob jak toho docílit, než se obklopit krásou zelené přírody? Přírodní zeleň podporuje pocit pohody, a existuje několik způsobů, jak si můžeme hrát s jejím vzhledem..

Pokud máte to štěstí, že máte zahradu na druhé straně zdi vaší koupelny, tak proč nenainstalovat skleněné, tepelně izolační panely od podlahy až ke stropu, které vám umožní vychutnat si výhled přímo z vaší vany? Máte velkou zahradu? Hlídá vaše soukromí a chrání vás od pohledů vašich sousedů nebo náhodných kolemjdoucích?

Zvažte, zda by nestálo zrealizovat si volně stojící zimní zahradu s vanou uprostřed. Možná vám přijde, že se nehodí do našeho podnebí, ale vězte, že s touto myšlenkou si jako jedni z prvních pohrávali finští a dánští usedlíci!

Ne vždy ale máme krásnou zahradu, do které bychom chtěli směřovat náš zrak, při poslechu relaxační hudby nebo čtení si knížky při svíčkách. Bude tedy třeba více improvizovat. Můžeme si zahradu udělat v koupelně nebo ji alespoň k přírodě přiblížit.

 

Předchozí článek
Další článek