Napište, co hledáte

Vždy připravený 1.2 Spray MAX

Vždy připravený 1.2 Spray MAX

Share

Kýbl, hadr a mycí prostředek – uklízet postaru už nemusíte. Vytírání podlah už nemůže být jednodušší, když sáhnete po plochém sprejovém mopu 1.2 Spray MAX od Viledy. Získá si vás pro své snadné a rychlé použití díky spreji a oboustranné mycí hlavici s návlekem vyrobeným z kvalitního mikrovlákna. Šikovný pomocník odstraní z podlahy více než 99 % bakterií a virů*.

Plochý sprejový mop 1.2 Spray Max je skladný, praktický a především rychlý. Je doplněn o nádržku na vodu a rozprašovač, proto je vždy připraven na efektivní úklid všech typů tvrdých podlah. Nepotřebujete k němu žádné další zbytečné příslušenství. Nádržku naplníte vodou anebo vodou s malým množstvím běžně používaného čisticího prostředku. Pak už jen stisknete spoušť a jemná mlha ze spodní trysky mopu se roznese na podlahu, která je okamžitě připravena k vytírání. Oboustranný otočný mycí návlek je vyroben z kvalitního mikrovlákna, díky kterému z podlahy odstraníte více než 99 % bakterií a virů a umyjete až dvakrát větší plochu. Po úklidu stačí návlek jednoduše vyprat až na 60 stupňů.

K dostání je od 669 Kč. Více informací najdete na www.vileda.cz.

*Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří, www.vileda.com.