Napište, co hledáte

Share

8d643fe534e5e11fba6707e02d306623Nízkoenergetické řadové rodinné domy a dvojdomy v projektu Zelené Úvaly poskytnou kvalitní bydlení, dostatečné prostory a variabilitu uspořádání, takže vyhoví malým i velkým rodinám s různými nároky. Projekt Zelené Úvaly se skládá ze čtyř sekcí rodinných domů a páté sekce zasíťovaných parcel.

Sekce A je složena z 5-ti řadových domů se vstupem ze severu a jižními zahradami v dispozicích 5+kk či 5+1 (6+1) a venkovním parkováním až pro dva vozy.

Sekce B je složena z 12-ti řadových domů se vstupem z východu a západními zahradami. Dispozice a parkování je stejné jako v sekci A.

Sekce C je složena ze 7-mi domů se vstupem z jihu a severními zahradami. Dispozice těchto domů je možné provést ve variantách 5+kk nebo 5+1. Možnost parkování je stejná jako v sekcích A a B.

Sekce D je tvořena 12-ti domy (provedených jako 6 dvojdomů) s dispozicemi 5+kk či 6+kk. Každý dům má garáž pro jedno auto a dále venkovní stání pro jedno až dvě auta.

Sekce P je složena ze 7 plně zasíťovaných parcel, které jsou určeny pro individuální výstavby rodinných domů. Snahou architekta projektu Zelené Úvaly bylo nenarušit charakter lokality, zachovat ráz okolí zástavby domů, ale přitom navrhnout nízkoenergetické modely domů s moderním designem. 

(Zdroj: www.zeleneuvaly.cz)

Další článek