emissionen von kryptowährungen wie viele kryptowährungen gibt es devisenhandel online lernen ezb kryptowährungen einfluss geldpolitik in bitcoin investieren österreich
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

142 RADLICKÁ

Share

07Popis projektu

142praha je odpovědí na otázku kosmopolitního člověka hledajícího autorské designové bydlení v kombinaci s perfektní dostupností a občanskou vybaveností.

Autorem projektu 142praha jsou architekti Jan Šesták a Marek Deyl ze studia pha, kteří jsou nositeli několika prestižních ocenění. Již v roce 2009, kdy byla budova poprvé představena veřejnosti, zvedl design projektu vlnu zájmu. Tehdejší doba, kdy vrcholila světová ekonomická krize, však projektu nepřála.

Naše společnost Real-Treuhand Reality, dceřiná společnost Raiffeisenlandesbank Oberösterreich, využila příležitosti, projekt převzala a nyní zahajuje jeho stavbu.Jsme velmi potěšeni, že Vám můžeme představit znovuzrození této architektonicky velmi zajímavé rezidenční budovy. Pojmenovali jsme ji jednoduše dle čísla orientačního, 142.Společně s celým realizačním týmem Vám představujeme koncept „bydlení out-of-the-box“, kde instantní řešení jsou nahrazena nápadem a kreativitou. Žijte tak, jak se Vám líbí. Žijte 142.

Stránky developera

Stránky projektu

Ceník

Real-Treuhand Reality s.r.o. www.142praha.cz zde

 [widgetkit id=593][widgetkit id=594]