kryptowährung minen cpu dr karl kryptowährungen kryptowährung verlust versteuern kryptowährung im kommen kryptowährungen bei ing diba
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Avenium

Share

aveniumNechte se unést! Spojení moderního životního stylu, ekologie a osobitosti najdete zde – individuální “střih” je předpokladem i podmínkou. Víceúčelový projekt Avenium AiResidence se nachází v těsné blízkosti centra Prahy v dynamicky vznikající lokalitě Holešovic.

Projekt je vyjímečný svojí architekturou, která maximálně respektuje osobní prostor obyvatele ve velkoměstě a přináší mu nadstandardní pohodlí života v blízkosti historického i komerčního centra města a nově vznikající nadstandardní residenční čtvrti vedle novodobých dominant této městské časti Light House a Tokovo.

Vizí Avenia je vytvořit vlastní místo uprostřed chaosu města, kde nalezne obyvatel AiResidence osobitý prostor nejen k bydlení v jedné ze 118 bytových jednotek a 7 ateliérů, ale i k aktivnímu odpočinku ve vnitřní zahradě o rozloze 1 000 m2. Avenium je koncipováno ve dvou bytových domech, které jsou propojeny pasáží, kde bude restaurace, fitness centrum a další obchodní plochy. 

(Zdroj: avenium.cz)

Předchozí článek
Další článek

Čtěte dále