Napište, co hledáte

Bezpečně u bazénu

Bezpečně u bazénu

Share

Hlavním důvodem pro pořízení bezpečnostního bazénového krytu PoolLock je především ochrana života a zdraví všech neplavců, zejména malých dětí.

V rozvinutých zemích je utonutí nejčastější příčinou úmrtí dětí ve věku od jednoho do čtyř let. Bezpečnostní kryty PoolLock přináší kromě 100% zajištění bazénu i spoustu dalších výhod.

Jednu z největších předností přináší výrazné snížení nákladů na ohřev bazénu. Největší tepelnou ztrátu způsobuje odpařování vody z hladiny bazénu ˗ voda k přeměně skupenství z kapalného na plynné potřebuje energii a jedinou energii v bazénu představuje teplo. Bazénový kryt PoolLock leží na vodní hladině a zcela zabraňuje odparu, tím dokáže pomoci snížit náklady na ohřev bazénu až o 70 % v porovnání s nezakrytým bazénem. Díky tomu, že se z bazénu neodpařuje voda, neodpařuje se ani bazénová chemie. Tím klesá její spotřeba a vy si v bazénu užíváte čistou vodu s nižším obsahem bazénové chemie. Tento fakt ocení nejenom alergici a osoby s citlivou pokožkou, ale i běžní uživatelé.

Bezpečnostní bazénový kryt PoolLock zcela uzavírá bazén a brání jeho zanášení hrubými nečistotami, to znamená listí, jehličí, klacíky, kamínky nebo drobný hmyz, a tím šetří čas, který by vyžadovala údržba bazénu. Bezpečnostní bazénové kryty PoolLock se vyrábějí v České republice a jsou dostupné v automatickém i manuálním provedení a v desítkách barevných odstínů.

Více informací naleznete na www.poollock.cz, tel.: 572 632 870, factory@poollock.com.