die besten wallets für kryptowährungen reich mit kryptowährungen plus 500 kryptowährung kaufen alte krypto börsen 2021 kryptowährungen geld der zukunft was sind kryptowährungen pdf
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Bytový dům v Mezihoří

Share

121644-14-v-mezihori-v-mezihori-praha-8-libenBytový dům v Mezihoří je v každém detailu pečlivě promyšlený projekt moderního bydlení. Díky své filozofii klientům nabídne za stejnou cenu mnohem více než je obvyklé u většiny existujících srovnatelných projektů. Důraz je kladen na kvalitu, životní harmonii, komfort, prostor a přírodu. Projekt se nachází ve stejnojmenné ulici v klidné části Prahy 8 Palmovka, 5 minut chůzí na metro a 4 stanice metrem od samotného centra města. Bytový dům v Mezihoří je určen především těm, kteří hledají kvalitní bydlení v doteku s přírodou a s možností harmonického a aktivního života, což jim samotný projekt, jeho nejbližší okolí i metropole jako taková nabízí.

Jedná se o bytový komplex tří propojených budov, ve kterých se nachází 142 bytů. Každému bytu náleží přizemní zahrádka, balkon nebo terasa. Samozřejmostí jsou garážová stání a sklepní kóje. Projekt je zasazen do pásu existující zeleně, jež přechází do parku Palmovka. 

(Zdroj: v mezihori)

vmezihori-viz

[widgetkit id=300]

Předchozí článek
Další článek