Napište, co hledáte

Byty Chlumec nad Cidlinou

Share

clim thumb xxl 03bytovydumchlumecvNové zděné byty s parkovacím stáním – Chlumec nad Cidlinou Nabízíme na prodej nové zděné byty v Chlumci nad Cidlinou s dosahem kompletní občanské vybavenosti. Byty se nacházejí v novém bytovém domě (5 nadzemních podlaží + podkroví), mají výměry od 47,10 m2 po 91,05 m2 a ke každému náleží v ceně bytu jedno parkovací místo.Dispozičně jsou byty Chlumec nad Cidlinou řešeny jako 1+kk, 2+kk, 3+kk, s balkonem či bez něj. V přízemí domu se nachází bezbariérový byt 2+kk.

V podkroví se nacházejí čtyři velké byty 2+kk (dva o výměře 77,81 m2, dva o 91,05 m2). Byty Chlumec nad Cidlinou – dispozice a vybavení Vybavení bytového domu vyhovuje současným nárokům pohodlného a moderního bydlení – parkoviště, výtah, kolárna, sklepy, internet v celém domě, telefonní přípojky.

Ke každému bytu náleží vlastní parkovací místo, sklepní kóje, nebo komora umístěná přímo v bytové jednotce. Dispozice: vstupní chodba, WC, koupelna, pokoj s kuchyňským koutem, další pokoje dle velikosti bytu, komora či sklepní kóje. Každá bytová jednotka má svůj vlastní plynový kotel. Sítě: elektřina 220V, ohřev vody a vytápění plynovým kotlem, internet, telefon. Vybavení bytů: výhodou některých bytů je možnost vlastních finálních úprav – kuchyňská linka, obklady a podlahové krytiny. Pro zájemce jsou ale k dispozici i byty již kompletně dokončené a připravené rovnou k nastěhování.  

http://www.kodex-reality.cz/byty-chlumec-nad-cidlinou.htm