crypto währung kryptowährung news krypto währungen handeln kryptowährung wirklich so einfach udo müller von mtm kryptowährungen erfahrungen kryptowährung canada passwort
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Byty Chlumec nad Cidlinou

Share

clim thumb xxl 03bytovydumchlumecvNové zděné byty s parkovacím stáním – Chlumec nad Cidlinou Nabízíme na prodej nové zděné byty v Chlumci nad Cidlinou s dosahem kompletní občanské vybavenosti. Byty se nacházejí v novém bytovém domě (5 nadzemních podlaží + podkroví), mají výměry od 47,10 m2 po 91,05 m2 a ke každému náleží v ceně bytu jedno parkovací místo.Dispozičně jsou byty Chlumec nad Cidlinou řešeny jako 1+kk, 2+kk, 3+kk, s balkonem či bez něj. V přízemí domu se nachází bezbariérový byt 2+kk.

V podkroví se nacházejí čtyři velké byty 2+kk (dva o výměře 77,81 m2, dva o 91,05 m2). Byty Chlumec nad Cidlinou – dispozice a vybavení Vybavení bytového domu vyhovuje současným nárokům pohodlného a moderního bydlení – parkoviště, výtah, kolárna, sklepy, internet v celém domě, telefonní přípojky.

Ke každému bytu náleží vlastní parkovací místo, sklepní kóje, nebo komora umístěná přímo v bytové jednotce. Dispozice: vstupní chodba, WC, koupelna, pokoj s kuchyňským koutem, další pokoje dle velikosti bytu, komora či sklepní kóje. Každá bytová jednotka má svůj vlastní plynový kotel. Sítě: elektřina 220V, ohřev vody a vytápění plynovým kotlem, internet, telefon. Vybavení bytů: výhodou některých bytů je možnost vlastních finálních úprav – kuchyňská linka, obklady a podlahové krytiny. Pro zájemce jsou ale k dispozici i byty již kompletně dokončené a připravené rovnou k nastěhování.  

http://www.kodex-reality.cz/byty-chlumec-nad-cidlinou.htm

[widgetkit id=118]

[widgetkit id=119]