hebelprodukte auf kryptowährungen was ist beim devisenhandel zu beachten finanzsektor kryptowährungen lka kryptowährung von wallet auf konto bank die auch kryptowährungen akzeptiert
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Lokalita METEOR Svobodné Dvory

Share

vizualizace4V Hradci Králové v části Svobodné Dvory v ulici K Meteoru vznikne zcela nové bydlení zvané „LOKALITA METEOR“ (více informací o lokalitě), která bude nabízet nové třípodlažní bytové domy. Projekt bude nabízet celkem 80 zcela nových bytových jednotek v třípodlažních bytových domech se zahrádkou, terasou nebo balkonem.

V pěti bytových domech naleznete celkem 3 nadzemní podlaží, ve kterých vznikne 80 bytových jednotek s dispozicemi 1+kk, 2+kk a 3+kk. Každý byt má sklep, balkon nebo terasu a přízemní byty navíc zahrádku.V případě zájmu je možnost rovněž k bytům dokoupit garáž v přízemí každého domu nebo parkovací stání. Obytná plocha bytů se pohybuje od 45 m2 do 75 m2. Klienti mají možnost individuálně interiér upravovat a volit vlastní podlahy, obklady, dveře, sanitu atd.

V současné chvíli probíhá výstavba prvního z bytových domů, kde vzniká 16 bytových jednotek. Byty 3+kk a 2+kk v přízemí nabízejí zahrádku s terasou, byty 2+kk a 1+kk ve druhém podlaží mají každý balkon o výměře 7 m2, ve třetím podlaží potom nalezneme byty 3+kk se dvěma velkými terasami, kde okrajové byty nabízejí krásný výhled a velké terasy o výměrách 11 m2 a 33 m2. Ke každému bytu je sklep, parkovací stání a pro první zájemce je připraveno 6 garáží. Aktuální stav nabídky naleznete pod nabídkou.

Bytové jednotky jsou prodávány do osobního vlastnictví a lze jejich koupi financovat prostřednictvím úvěru, spoření apod. Pro klienty máme pro tento projekt připraveny zajímavé cenové nabídky hypotečních úvěrů.  

http://www.meteor-novebydleni.cz/

 

Předchozí článek
Další článek