Napište, co hledáte

Lokalita METEOR Svobodné Dvory

Share

vizualizace4V Hradci Králové v části Svobodné Dvory v ulici K Meteoru vznikne zcela nové bydlení zvané „LOKALITA METEOR“ (více informací o lokalitě), která bude nabízet nové třípodlažní bytové domy. Projekt bude nabízet celkem 80 zcela nových bytových jednotek v třípodlažních bytových domech se zahrádkou, terasou nebo balkonem.

V pěti bytových domech naleznete celkem 3 nadzemní podlaží, ve kterých vznikne 80 bytových jednotek s dispozicemi 1+kk, 2+kk a 3+kk. Každý byt má sklep, balkon nebo terasu a přízemní byty navíc zahrádku.V případě zájmu je možnost rovněž k bytům dokoupit garáž v přízemí každého domu nebo parkovací stání. Obytná plocha bytů se pohybuje od 45 m2 do 75 m2. Klienti mají možnost individuálně interiér upravovat a volit vlastní podlahy, obklady, dveře, sanitu atd.

V současné chvíli probíhá výstavba prvního z bytových domů, kde vzniká 16 bytových jednotek. Byty 3+kk a 2+kk v přízemí nabízejí zahrádku s terasou, byty 2+kk a 1+kk ve druhém podlaží mají každý balkon o výměře 7 m2, ve třetím podlaží potom nalezneme byty 3+kk se dvěma velkými terasami, kde okrajové byty nabízejí krásný výhled a velké terasy o výměrách 11 m2 a 33 m2. Ke každému bytu je sklep, parkovací stání a pro první zájemce je připraveno 6 garáží. Aktuální stav nabídky naleznete pod nabídkou.

Bytové jednotky jsou prodávány do osobního vlastnictví a lze jejich koupi financovat prostřednictvím úvěru, spoření apod. Pro klienty máme pro tento projekt připraveny zajímavé cenové nabídky hypotečních úvěrů.  

http://www.meteor-novebydleni.cz/

 

Předchozí článek
Další článek