Napište, co hledáte

Dekorace z papíru

Share

jelenEco DIY Collection je série papírových předmětů, zhotovených z recyklované lepenky. Každé zvířátko je vyřezáno do tvrdého papírového kartonu a s pomocí manuálu z něj uživatel složí roztomilou lampičku nebo stolní hodiny.

Asi nejzajímavější na této kolekci je její jednoduchost. Bez pomoci jakýchkoliv dalších prostředků jako jsou nůžky nebo lepidlo, složíte originální dekoraci na váš stůl či poličku.

5 druhů ohrožených zvířat tak dává majiteli jasně najevo, že bychom se měli o přírodu více zajímat a snažit se ji zachovat v co nejvěrnější podobě pra další generace. Propojení myšlenky a správné volby recyklovaného materiálu se italskému designérovi Eduardovi Alessimu povedlo na jedničku.

Vkusné minimalistické doplňky se hodí ne jen jako dekorace do kanceláře, ale budou zajímavou ozdobou právě třeba ve vašem obývacím pokoji. K tomu zahřeje pocit, že jste podpořili dobrou věc.

A co vlastně zvířátka umí?

Nosorožec je stojan na tužky, žirafa elegantní lampička, jelen vám hlídá čas, sova ve svých očích ukrývá zvětšovací lupu a slin má v uších zabudované reproduktory. 

(Zdroj: eduardoalessi.net)

—————————————————————————————————————–

Další články:

Předchozí článek
Další článek

Čtěte dále