Napište, co hledáte

Dekorační polštáře: změňte vzhled bydlení během pár minut!

Share

Připadá vám interiér vašeho bytu už okoukaný a máte pocit, že mu chybí jiskra? Zkuste změnit atmosféru, kterou vyzařuje. Nebojte se, nebudeme vám radit, abyste si pořídili zázračné krystaly z Nepálu, harmonizující mandaly na stěny nebo si zaplatili odborníka na feng-shui. A dokonce nemusíte ani pořizovat nový nábytek, výmalbu nebo koberec.

Kouzlo atmosféry domova je totiž v detailech. Abyste domov zútulnili, dali mu nádech romantiky nebo exotiky, stačí se zaměřit na ty správné doplňky. A i když dnešní doba přeje trendu minimalismu, je tu jeden typ dekorace, který si svou oblibu drží už staletí.

Pohodlí, nadčasovost i trendy záležitost

Pokud jste aspoň jednou navštívili některý z českých zámků, určitě si dokážete vybavit zámecký nábytek. Postele s nebesy, pohodlné pohovky a na nich – dekorační polštáře. Při tomhle pohledu vás určitě napadlo, jak pohodlné musí být opřít se o ně a jen tak si číst. Dekorační polštáře do obýváku si ale můžete pořídit i tehdy, pokud bydlíte v paneláku, v domečku na vesnici nebo v moderní novostavbě v satelitu. Ostatně, když se po inspiraci na moderní bydlení podíváte třeba na oblíbenou platformu Pinterest a Instagram, uvidíte, že dekorační polštáře jsou trendy i v 21. století.

Změna je tak jednoduchá

Výběr látek na dekorační polštáře je doslova nekonečný. Teď na jaře vás asi nejvíc budou lákat romantické květinové vzory, ale klidně můžete sáhnout i po luxusním saténovém povlaku s potiskem krajky nebo po dekoračním povlaku s nadčasovým geometrickým vzorem. Nebojte se experimentovat, ceny povlaků jsou velmi nízké, takže si je můžete dokoupit, kdykoliv budete mít chuť na změnu. Některé můžete dokonce zkombinovat i s ložním prádlem a vytvořit v ložnici příjemně romantickou atmosféru. Inspiraci najdete například na stránkách e-shopu Kvalitex.cz, který právě teď nabízí spoustu povlaků na dekorační polštáře za akční cenu.

Někdy stačí pro nový vzhled bytu opravdu málo. Udělejte si radost a vneste domů náladu, jakou chcete!