bytecoin kryptowährung prognose bitcoin in deutschland steuerfrei bitcoin 1000 euro investieren 5000 euro anlegen kryptowährung kryptowährung swift aussichten welche krypto börse
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Žhavé novinky na trhu s domácím grilováním

Share

Venku se již konečně otepluje a možná se poohlížíte po novém grilu na vaši zahradu. Abychom vám usnadnili se zorientovat, přinášíme vám přehled novinek pro sezónu 2019.

Na trhu se objevují zcela nové značky a i etablovaní výrobci přicházejí s řadou novinek. K těm nejzajímavějším patří rozhodně vstup značky Rösle na český trh. Tento výrobce potřeb pro vaření z Německa nabízí velmi povedenou řadu kotlových grilů na dřevěné uhlí.

Jedná se o modely pro zákazníky, požadující kvalitní a přitom cenově dostupné produkty. Grily začínají na ceně jen něco málo přes 4.000 Kč a i v základním provedení jde o plnohodnotné grily s dostatečnou velikostí grilovací plochy, pracovní výškou a víkem na pevném kloubu.

Špičková kvalita kanadských grilů

Inovaci samozřejmě přinášejí i další výrobci a nemůžeme neupozornit na novinu o značky Broil King z Kanady. Již tak hodně široká řada grilů Baron byla rozšířena o model Baron 520. Jde o model s velkou grilovací plochou a 5 hořáky za cenu 25.990 Kč. Nový Baron 520 bude jistě těžkou konkurencí pro do této soby velmi úspěšné grily Weber Spirit a Genesis, které jsou pro rok 2019 také inovovány a nabízeny jako Spirit II a Genesis II.

Tím ale inovace přicházející z Kanady nekončí. Značka Napoleon letos rozšířila svou řadu grilů Rogue o další verze. Nově se můžete setkat s variantou se 4 hořáky a také naopak menší 2 hořákovou modifikací. Čtyřhořákový Napoleon Rugue můžete navíc zakoupit v provedení s černým smaltovaným povrchem nebo nerezovém provedení.

Léty ověřené plynové grily Campingaz

U Campingazu se setkáte také s novinkou o to variantou grilu Dual Heat. Toto speciální provedení grilu přináší možnost lepší regulace teploty na každé polovině topeniště samostatně. Vylepšení spočívá v přepážce, která je umístěna ve víku i v topeništi. Řešení funguje podle odborných testů dobře. Nicméně nenabízí takový komfort, jako úplně samostatná víka a vany grilu, které používá dražší konkurence. Nicméně jde o rozumný kompromis ceny a funkce.