Napište, co hledáte

Dřevěné podlahy Bolefloor

Share

bolefloor-wood-1Holandský výrobce dřevěných podlah společnost Bolefloor přináší výrazně jiný typ podlahy z tvrdého dřeva, než jak jej známe. Hlavní změna oproti standardním dřevěným podlahám je ve sportovních organických křivkách položených prken namísto obvyklých rovných hran.

Společnost propaguje nejen estetickou krásu, ale také ekologické výhody. Ve srovnání s tradičními postupy frézování, zaoblené hrany umožní zachovat více jak 20% z každého prkna. Společnost vyrábí podlahy převážně z dubu, jasanu, třešně, javoru a ořechu. Ceny tomu samozřejmě odpovídají, metr čtvereční této podlahy vás přijde v průměru na 1.700Kč až 4.500Kč. Bohužel v současné chvíli nemá tato společnost v české republice zastoupení a proto jediné co zbývá je v případě vašeho zájmu kontaktovat některého ze zahraničních partnerů v Německu, Polsku nebo Rakousku.

Prkna jsou zhruba 9 metrů dlouhá a dodavatel vám je doručí jako polotovar, ještě nenaolejovaná, a to hlavně z toho důvodu, aby lepidlo nanesené na neopracovaný líc prkna dobře přilnulo s podkladem. Jak se podlaha instaluje, můžete sledovat ve videu níže. 

Je jen škoda, že tato rychle expandující společnost, která má zastoupení už na všech kontinentech, na zastoupení v České republice teprve čeká.

 www.bolefloor.com

——————————————————————————————

Další články