Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Harfa Park V

Share

harfa4 camera01 tmavacesta 1Nejúspěšnější projekt od roku 2005. Zahajujeme V. etapu. Projekt Harfa Park se nachází ve velkém rozvojovém území Prahy 9 – Nové Vysočany a byl první rezidenční výstavbou tohoto nového centra Vysočan. Je ohraničen ulicemi Poděbradská, Podkovářská, Pod Harfou a Kabešova.

I. etapa byla dokončena na jaře 2007 a nabídla téměř 700 bytových jednotek, II. etapa na podzim roku 2007 přinesla 391 bytů. Na konci roku 2008 byla zkolaudována III. etapa tohoto úspěšného projektu, která kromě 393 bytových jednotek nabídla i komerční prostory pro obchody a služby. Koncem roku 2011 pak byla zkolaudována IV. etapa projektu Harfa Park.

Pro velký úspěch a zájem klientů pokračuje výstavba dalšími etapami, nazvanými Harfa Park. V prodeji je široká nabídka volných novostaveb na zatím poslední etapě Harfa Park V.

Jednotlivé domy tvoří ucelené bloky, mezi kterými jsou místním obyvatelům k dispozici nejen sportoviště a hřiště, ale také komerční služby jako supermarket, večerka, kadeřnictví, apod. 

(Zdroj: nova-harfa-V)

[widgetkit id=305][widgetkit id=306]

 

Předchozí článek
Další článek

Čtěte dále