übersicht kryptowährungen kurs klaas heufer kryptowährung kryptowährung 2021 investieren icon kryptowährung für euro kaufen wechselstube cmc markets kryptowährungen
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Zlatý kopec

Share

4fd6330eb4f79Bytový soubor Zlatý kopec – Přezletice Vám nabízí nové byty od 1 280 000 Kč vč. DPH, jen několik kroků od Prahy 9. Nové byty připravené k nastěhování! Nové byty v obci Přezletice Vám poskytnou bydlení v blízkosti hlavního města, v klidném a příjemném prostředí. Obec Přezletice se nachází v těsném sousedství pražské čtvrti Vinoř, výstavba nových bytů probíhá při ulici Vinořská.První etapa projektu, se 136 byty, byla úspěšně vyprodána. V současné době jsme dokončili výstavbu II. etapy s dalšími 50 bytovými jednotkami v nízkopodlažních budovách E a H3.

Nabídka nových bytů v oblasti Praha 9 a Praha-východ se tak rozrůstá o bytové jednotky 1+kk až 4+1. Byty v přízemí mají předzahrádku, k většině bytů v patře náleží prostorný balkón. Byty mají sklepy, v budově E jsou k dispozici kolárny. Parkování je možné přímo před domem, na vlastním pozemku nebo v přízemí, v samostatné garáži. 

(Zdroj: zlaty-kopec)  

Předchozí článek
Další článek

Čtěte dále