Napište, co hledáte

Hudba pro oči – moderní piano od AUDI & BÖSENDORFER

Share

01Když mi jako malému klukovi hrála babička na klavír, vzpomínám si, že jsem si přál, až budu dospělý velký byt, v kterém mi bude stát křídlo od Steinway & Sons nebo český Petrof. Už sice nevím kdo, ale kdysi někdo řekl, že: „život je jako klavír. Bílé klávesy jsou šťastné okamžiky a černé jsou ty smutné chvíle. Ale obě dvě klávesy jsou potřeba ke kvalitní hudbě!“

Na druhou stranu ve mně převahovala asi větší touha po rychlosti a adrenalinu řízení auta. Proto jsem nakonec dal přednost před učením se na klavír, ležením pod autem a tuningu plechového přítele. No a co si budeme povídat, jedni z nejlepších výrobců čtyřkolových bouráků jsou beze sporu naši sousedé z Německa.

Jaké však pro mě bylo překvapení, když jsem zjistil, že designéři z německé automobilky AUDI se spojili s vídeňským výrobcem klavírů BÖSENDORFER a navrhli tak sexy vzhled tohoto elegantního hudebního nástroje.

Koncept nového, moderního klavíru odráží smysl pro styl a estetiku automobilových designérů, prověřenou nespočtem spokojených zákazníku. Konec konců, zde jsou asi všechna slova marná. Posuďte sami, zda si nebudete přát k letošním Vánocům právě tento dáreček.  

(Autor: TK; Zdroj: BÖSENDORFER)

————————————————————————————————————

Další články

Předchozí článek