Napište, co hledáte

Jahodnice, dům I

Share

01Popis projektu

Dokonalá představa příměstského bydlení dnes zahrnuje moderní architekturu v některé z atraktivních lokalit poblíž městského centra. Jen málokterá lokalita však může takovou představu zcela naplnit. Nízkoenergetický dům I Bytového areálu Jahodnice představuje skvělou volbu pro všechny, kdo se nespokojí s kompromisy. Stylová architektura, citlivě umístěná uprostřed bohaté zeleně, je tou pravou cestou k bydlení, které zaručuje snadnou dostupnost městského centra i dostatek prostoru pro relaxaci.

Lokalita je dobře dostupná autem několik minut z Jarova po Českobrodské ulici, autobusem ze stanic metra Hloubětín, Palmovka, Želivského a Depo Hostivař nebo z konečné tramvaje Spojovací. Nedaleko areálu je i železniční zastávka Praha-Dolní Počernice, odkud lze za 22 minut dojet na Masarykovo nádraží. Nízkoenergetický dům I je navržen jako třípodlažní budova se čtvrtým ustoupeným podlažím, s energetickým štítkem obálky budovy B – úsporná a solárními systémy pro ohřev teplé užitkové vody. Nachází se v něm 61 bytů v dispozicích od 1+kk o rozloze 34 m2 s balkonem 10 m2 po 4+kk o rozloze 93 m2 s terasou 24 m2.

Součástí všech bytů je balkon, nebo terasa. V prvním podzemním podlaží domu bude novým majitelům k dispozici 52 garážových stání, na přilehlém parkovišti ještě 19 veřejných parkovacích míst. Dům I má nejlepší umístění v rámci celého areálu – v jeho blízkosti je naplánované moderní dětské hřiště a rozsáhlý park napojený na místní cyklostezku. Po dohodě s městskou částí bude vše dokončené nejpozději do konce roku 2013. 

Stránky developera

Stránky projektu

Ceník

Skanska RealityJahodnice, dům Izde