Napište, co hledáte

Jak nejlépe využít místo v bytě?

Jak nejlépe využít místo v bytě?

Share

Odpověď je jednoduchá. Nábytek na míru. Většina z nás si pod tímto termínem představí především vestavěné skříně a určitě je to představa správná, ale nábytek na míru může být v podstatě jakýkoli.

Na míru lze vyrobit nejen šatní či jiné vestavěné skříně, ale i samostatně stojící skříně a skříňky, postele, stoly, jakýkoli solitérní nábytek a samozřejmě i nábytek koupelnový či kuchyňskou linku. Máte obavy, že jde o drahou záležitost nebo že nábytek na míru nemusí být hezký? Pak se rozhodně pletete. Mnohdy je nábytek na míruparadoxně levnější, než nábytek vyráběný v sériích. A pokud jde o design, myslet si, že nábytek na míru je nehezký, nemůže být dále od pravdy.

Na míru se totiž dají vyrábět i vysloveně designové kousky. Ostatně spousta bytových architektů se věnuje i navrhování nábytku na míru a pokud zkombinujete kvalitní a krásný návrh s šikovnýma rukama truhláře, budete mít doma kousek, který vydrží generace a bude vám jej každý závidět.

Velkou výhodou nábytku na míru je ale právě především maximální využití místa v bytě či domě. Nábytek na míru totiž můžete postavit i do atypických prostor, pod schody či do různých arkýřů či výklenků. Taktéž si sami vyberete přesně takový materiál, který bude splňovat veškeré vaše požadavky, a to jak na kvalitu, design, tak i cenu.