Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Mezinárodní designová soutěž A’ Design Award & Competition – výzva k účasti

Share

titulkaA’ Design Award & Competition je každoročně se konající mezinárodní designová soutěž světového významu. Je organizována v širokém spektru kreativních oborů, aby zvýraznila jen ty nejlepší designéry všech disciplín. Přihlášené projekty jsou vyhodnocovány a anonymně posuzovány odbornou porotou, složenou ze zkušených akademiků, předních členů tisku a uznávaných profesionálů. A’ Design Award & Competition slibuje slávu, prestiž, publicitu a mezinárodní uznání všem vítězům díky ocenění „A’ Design Prize“, které je uděleno jen těm nejlepším designům.

 

square-logo-with-text-vertical„A’ Design Prize” je vytoužený a rozsáhlý balík cen pro vítězné designéry a zahrnuje významný mezinárodní certifikát v kovovém rámu, pozvánku k exkluzivní gala noci v Itálii, online i offline výstavu oceněných projektů a jejich plakát formátu A2, tištěnou ročenku projektů v pevné vazbě, speciální 3d tištěnou trofej v luxusní černé truhle, překlad projektu do 20 a více jazyků k opravdovému zpřístupnění světovému publiku, exkluzivní rozhovor s vítězem soutěže, přípravu a distribuci tiskové zprávy, licenci k používání „A’ Design Award Winner“ loga, propagaci oceněných prací pomocí tisíců dalších publikací, zveřejnění v médiích našich obchodních partnerů, zařazení do World Design Rankings (světový žebříček designu), přístup k rozsáhlým marketingovým a PR nástrojům a ani to ještě není vše.

book and trophydesigner-of-the-year-trophytrophy-vetrinagala-night-networking

Každý rok jsou projekty, soustředěné na inovaci, technologii, design a kreativitu, oceněny cenou A’ Design Award. Přihlášky jsou přijímány do 28. února a výsledky jsou vyhlášeny 15. dubna. Designéři celého světa jsou zváni k účasti přihlášením jejich nejlepších prací, projektů a výrobků. Ty budou přijímány, pokud byly navrženy v posledních deseti letech. 

design-exhibition-award-winnersdesign-exhibition-awarded-worksdesign-exhibition-image

yearbook-example-2013c

Zjistěte více o A’ Design Awards

Zhlédněte A’ Design Award prezentaci: http://www.designaward.com
Více o A’ Design Accolades: http://www.whatisadesignaward.com
Prohlédněte si oceněné projekty: http://www.awardeddesigns.com
Získejte propagační materiály vítězných prací a projektů: http://www.press-kit.org
Čtěte rozhovory s oceněnými designéry: http://www.design-interviews.com
Přihlaste své práce do soutěže A’ Design competition: http://www.adesignaward.com/registration.php
Objevte World Design Rankings (světový žebříček designu): http://www.worlddesignrankings.com
Stáhněte A’ Design Award logo a propagační obrázky: https://www.adesignaward.com/downloads.html

 

Čtěte dále