kryptowährung 2021 gesetz kryptowährung einfach erklärt buch kryptowährung in deutschland vermarkten kryptowährung bargeld börse euro einzahlen chancen und risiken von kryptowährungen
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Milíčovský háj, Sadová

Share

skanska 79 HlavniPopis projektu

V etapě Sadová projektu Milíčovský háj vznikne celkem 133 nových bytů v 6 tří až pětipodlažních bytových domech – 106 bytů bude ve standardu Rodina a 27 v nízkoenergetickém standardu Komfort EKO. Všechny bytové domy budou mít průkaz energetické náročnosti B – velmi úsporná. Nízká energetická náročnost je u všech domů výsledkem důkladného zateplení obálky budovy a kvalitních oken. V domech ve standardu Rodina budou nainstalovaná kvalitní plastová okna s izolačními dvojskly, v domech ve standardu Komfort EKO dřevěná okna s izolačními dvojskly.

Dispozice nabízených bytů jsou od 1+kk o rozloze 30 m2 s balkonem 8 m2 po 4+kk o rozloze 112 m2 se dvěma balkony o celkové rozloze 20 m2. Všechny byty mají přiřazenou sklepní kóji, balkon a některé ještě terasu nebo předzahrádku. Parkovacích stání je 128 a jsou ve společných garážích, umístěných pod objekty.

Součástí všech bytů v třípodlažních viladomech ve standardu Komfort Eko je rekuperační jednotka napojená na centrální přívod a odvod vzduchu. Každý nový majitel bytu tak bude mít doma nainstalovaný podlahový rozvod čerstvého vzduchu – nové bydlení tedy bude nejen ekologické, ale především zdravé. Vytápění bytů je zajištěno podlahovými konvektory a nástěnnými radiátory. Prosklené plochy na fasádách domů jsou doplněny venkovními horizontálními žaluziemi, chránícími byty před nadměrným přehříváním v letních měsících. Úspora nákladů na vytápění bytu v energeticky úsporném domě může být citelná a dosahuje cca 30 až 40 % nákladů na vytápění běžného bytu.

Všechny byty ve standardu Komfort Eko budou mít kvalitní dřevěné podlahy, dýhované dveře s obložkovými zárubněmi, bezpečnostní vstupní dveře Next, keramické zděné příčky, závěsné WC, datovou síť a možnost napojení na kabelovou televizi, videotelefon atd. Součástí všech bytů v prvním podlaží bude elektrická zabezpečovací signalizace. V bytech ve standardu Rodina budou kvalitní laminátové podlahy, interierové dveře a obložky lamino, nově bezpečnostní vstupní dveře, závěsné WC a příčky budou zděné ze sádrových bloků.  

Stránky developera

Stránky projektu

Ceník

Skanska Reality Milíčovský háj, Sadová zde

[widgetkit id=311][widgetkit id=312]

 

 

Předchozí článek
Další článek