Napište, co hledáte

Na Homolce – Beroun

Share

03Popis projektu

Druhá etapa obytného souboru na atraktivním a klidném místě v blízkosti přírodního i městského prostředí nabízí kvalitní moderní bydlení v energeticky úsporných solitérních a řadových rodinných domech.

Solitérní domy
Hlavní obytný prostor domu navazuje na poloatriový dvůr s vysokou mírou soukromí, který volně přechází do zahrady. Část přízemí orientovaná do předzahrádky v uličním prostoru poskytuje oddělené nerušené místo vhodné pro práci doma, pro bydlení hosta, nebo pro bezbariérový pokoj či ložnici. Čtyři místnosti v patře umožňují variabilní využití jako ložnice, dětské pokoje, šatna, prostor pro domácí práce a podobně.

Krytý vstupní prostor poskytuje komfortní průchod z domu do garáže, která pojme dva vozy, jízdní kola a další vybavení. Podle současných požadavků na energetickou náročnost jsou tyto domy klasifikovány jako úsporné. Dispozice: 6+kk. Podlahové plochy: dům 177 m2, garáž 36 m2, terasa 16 m2. Pozemky: 592 až 782 m2.

Řadové domy řadové domy z ulice
Velkorysý obytný prostor se na jedné straně otevírá do zahrady s terasou a na straně opačné nabízí panoramatický výhled do krajiny a je vhodný také jako více či méně oddělený prostor pro práci, jako audiovizuální prostor a podobně. Ze všech pokojů, ložnice i koupelny v patře jsou přístupné venkovní terasy. V suterénu na úrovni příjezdové komunikace je vstup a garáž pro dva vozy, jízdní kola a další vybavení. Dále je zde technická místnost vhodná zejména pro domácí práce a skladování. Sem je také nasměrován shoz prádla z obou podlaží. Dispozice 4+kk. Podlahové plochy: dům 160 m2, garáž 38 m2, terasa v přízemí 14 m2, terasy v patře: 13 m2. Pozemky: 249 až 486 m2. 

Stránky developera

Stránky projektu

Ceník

Homolka next s.r.o.Na Homolcezde