Napište, co hledáte

Weber představuje novou aplikaci k energetickému posouzení budov

Share

weberRychle, přehledně a zdarma je možné zjistit, jak si stojí daný objekt v rámci státních podpor. Nový kalkulační on-line program weber.calc umožní spočítat energetické posouzení rekonstrukce obvodového pláště budovy. Stačí navštívit www.weber-terranova.cz

Na základě velkého zájmu veřejnosti Weber ve spolupráci s předními oborníky připravil nejen pro stavební veřejnost nový on – line výpočtový programu weber.calc.

Stačí vyplnit základní údaje a hodnoty o domě a okamžitě získáte aktuální stav.

Výsledek je možný vytisknout či uložit a kontaktovat weber.specialisty, případně další odborníky. Aplikace umožňuje porovnávat dosažené hodnoty i se vzorovými daty. Velkou výhodou je jednoduchost, rychlost, přehlednost. Tuto službu Weber nabízí on-line všem a ZDARMA.

Jak program získat? Navštivte stránky www.weber-terranova.cz

Výhody weber.calc: bez registrace, ZDARMA, bez žádných závazků.

Zároveň na těchto stránkách je veřejnosti dostupná vizualizační aplikace weber.color design, kde si můžete v pohodlí domova, i hodnocený dům barevně ztvárnit. Tím uživatel ušetří čas i peníze vynaložené za nevhodně zvolené kombinace barev.

Něco o Weber:

je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních fasádní a zateplovacích systémů, štukových, tepelně izolačních a sanačních omítek, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažby. Nabízí komplexní škálu řešení, využívá moderní technologie, založené na nejvyšších technických požadavcích.

Kontakt:
Monika Ruffrová
divize WEBER Saint-Gobain Construction Products CZ, a.s.
Radiová 3; 102 00 Praha 10
Tel.: 272 701 137;
Fax: 272 701 138
E-mail: monika.ruffrova@weber-terranova.cz
www.weber-terranova.cz