Napište, co hledáte

Nábytek Malvarosa – stylový nábytek a dekorace

Nábytek Malvarosa – stylový nábytek a dekorace

Share

Jedinečný interiér, do kterého se budete s radostí každý den vracet a trávit v něm čas, je důležitým aspektem života. Také bude součástí vašeho domova po dlouhá léta a výběr by tak měl být opravdu kvalitní.

Stylové bydlení je na dosah pro každého z Vás. Nábytek Malvarosa nabízí široký sortiment nábytku a interiérových doplňků, které pocházejí od španělských a italských dodavatelů. Ti dobře vědí, co dělají a vytvářejí nábytek s duší a osobitým charakterem.

Rádi bychom Vám představili malou ochutnávku nejoblíbenějších kolekcí nábytku, se kterými stylově vybavíte celé místnosti vašeho domova. Ať už máte představu klasického bydlení, moderního bydlení, industriálně laděného bydlení, luxusního Art-Deco bydlení, či romantického Provence a rustikálního stylu bydlení, jistě vyberete.

Italský design

Mezi klasiku z řad italské výroby můžeme jednoznačně zařadit klasický nábytek kolekcí Sophia, Isabelle a Ricardo. Tento kvalitní italský nábytek je k dispozici v oblíbených barvách klasického nábytku: třešeň, ořech a avorio/ivory – slonová kost. Kolekce nabízejí stylový nábytek do obývacího pokoje, ložnice i jídelny. Tento nadčasově řešený dýhovaný nábytek je vždy skvělou volbou, kterou můžeme jen doporučit.

Moderní design interiéru – Luxusní nábytek z Itálie

Přesouváme se do stylově opačných řad italské výroby, do moderního nábytku. Moderní italský nábytek je ztělesněním luxusu. Moderní nábytek vysokého lesku Lauren Silver a Lauren Sand zaujme svými zaoblenými liniemi i prostupujícím dekorem březového dřeva, šedého či béžového odstínu. Dále pak celkovým luxusním zpracováním, ve kterém je design nábytku perfektně doladěn stylovými úchyty a nohami.

Nábytek z masivu – koloniální španělský nábytek

Masivní nábytek kolekcí Star, Flash a Flamingo zaujme svým robustním provedením a osobitým kouzlem. Tento španělský masivní nábytek je specifický svými hřejivými tóny dřeva, které Váš domov zútulní a dodají mu jedinečnou atmosféru. Kolekce Star ve svém širokém sortimentu také nabízí modulovatelné díly 90 x 90 cm, díky kterým si můžete poskládat působivou obývací stěnu, či rozlehlou stěnu/knihovnu do pracovny, přesně podle vašich představ. Tento nábytek je vyráběn zejména z mahagonového dřeva a exotického dřeva Mindi, známého také jako dřevo Melia a Chinaberry. Kolekce nabízejí masivní nábytek do obývacího pokoje, ložnice, pracovny, jídelny, koupelny i předsíně.

Venkovský styl bydlení

Bílý nábytek z masivu je nejčastěji spojován s romantickými styly bydlení v Provence stylu a venkovském stylu. V tomto případě se jedná o vhodnou variantu také pro skandinávský styl bydlení. Popisován je stylový bílý nábytek kolekce Everest. Tento dřevěný nábytek je lakován do bílé barvy a u některých kusů je kombinován s masivní přírodní deskou hnědé barvy. Bronzové úchytky s tímto provedením stylově korespondují.

Stylové interiérové doplňky, osvětlení a dekorace Malvarosa

Zařízení místností krásným nábytkem je základ, vhodné doplňky a dekorace ale dotvářejí celkový dojem a jejich výběr tak není o nic méně podstatný. Stylový interiérový dekor charakterizuje Váš domov i Vás. Mělo by být proto z čeho vybírat!

Nástěnné dekorace, stylová zrcadla, hodiny, sošky, vázy a mísy, obrazy, lucerny a další stylové dekorace jsou na Malvarose k dispozici k objednání. Z dalších interiérových doplňků zde naleznete stylové vinotéky, věšáky, truhlice, luxusní němé sluhy a další zajímavé kousky, které vyzdobí Váš domov a budou také stylovým darem pro vaše blízké.

Nábytek i dekorace zbývá stylově osvětlit. O to se postarají samozřejmě lustry, a pro útulnější večerní osvětlení jsou tu zejména stolní lampy a stojací lampy, které při vhodném rozmístění v interiéru vytvářejí jedinečnou atmosféru. V nabídce naleznete stylové lampy od malých kovových a dřevěných lampiček, po velké luxusní keramické lampy, které budou pýchou každého interiéru.

Designové bydlení představuje pro každého něco jiného. Správnou volbou stylového nábytku, osvětlení a dekoru máte možnost vytvořit si svoje království a věříme, že výsledek bude stát za to!

Veškerý sortiment Malvarosa můžete vybírat z pohodlí vašeho domova na webových stránkách www.malvarosa.cz. Ukázky nábytku z představených kolekcí, a mnoho dalšího zboží, si můžete osobně prohlédnout v našem pražském showroomu, kde Vám také rádi s výběrem pomůžeme. Nábytek doručujeme po celé České republice a Slovensku.

Jsme pro Vás k dispozici také na emailové adrese info@malvarosa.cz

Těšíme se na spolupráci!

Nábytek Malvarosa