Napište, co hledáte

Nad Motolským Hájem II

Share

haj11bigDruhá etapa úspěšného projektu Nad Motolským Hájem I, dokončeného v roce 2008. Opět nabídneme bytové jednotky 1kk až 4kk pro klienty, kteří ocení bydlení v městské části Prahy 5 s devizou prostředí plného zeleně. NAD MOTOLSKÝM HÁJEM II, druhá etapa úspěšného projektu

Nad Motolským Hájem I, dokončeného v roce 2008. Opět nabídneme bytové jednotky 1kk až 4kk pro klienty, kteří ocení bydlení v městské části Prahy 5 s devizou prostředí plného zeleně.

Projekt je ideální pro ty, kteří hledají bydlení v klidu. V městské části Praze 5 – Motol, jen 300 metrů od Motolského háje, přesto se snadnou dostupností do centra, to je bytový projekt Nad Motolským Hájem II. V bezprostřední blízkosti projektu se nachází autobusová zastávka, z níž vás autobus doveze na stanici metra “B” Stodůlky, Hůrku nebo Nové Butovice. V blízkém okolí pak můžete najít veškerou občanskou vybavenost včetně golfového hřiště nebo dětského hřiště. Prostředí vhodné pro rodiny s dětmi, milovníky procházek a všech kdo upřednostní klid před rušnou částí města. Projekt Nad Motolským Hájem II je právě tím, co vyznavači těchto hodnot jistě ocení. 

(Zdroj: nadmotolskymhajem)

Předchozí článek
Další článek