was macht kryptowährung kryptowährung eine fast todsichere anleitung zum reichwerden steuerprogramm für kryptowährung bitcoin lohnt es sich noch leverage trading steuern kryptowährung wie bitcoins kaufen
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Viladům Salomonka

Share

1337588652Dům je 6-ti podlažní s posledními dvěma ustupujícími patry. Jedná se o novostavbu s moderní architekturou navrženou Arch. Davidem Caisem využívající vyvýšené místo v ul. U Blaženky. Při vstupu je dominantou prosklená fasáda po celé výšce, kdy zásadním architektonickým výrazem je využití zaobleného tvaru pozemku, dosažení velice prosvětlených vnitřních prostor s důrazem na moderní kombinaci několika typů fasádního opláštění, čímž získává dům svojí jedinečnost. Projekt počítá jen s 15 bytovými jednotkami o větších velikostech, a to pouze 3+kk až 4+kk o celkové bytové ploše cca. 1.700 m2.

Dům je velice zajímavého atypického dispozičního řešení, vždy s lodžiemi či terasami, které se nikterak navzájem neovlivňují a není na ně prakticky vidět, čímž je zachována tak důležitá intimita vlastního bydlení. Ve spodních patrech pak přísluší ke čtyřem jednotlivým bytům užívací právo zahrady. 

(Zdroj: salomonka

 

Předchozí článek
Další článek

Čtěte dále