echte kryptowährung wallet wie funktioniert der kauf von kryptowährungen bestes buch kryptowährungen kryptowährungen facebook group vorteile und nachteile kryptowährungen kryptowährung beste performance 2021
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Návrh interiéru podkrovního bytu v Soběšicích

Share

sobesice 03Záměrem majitelů rodinného domu byla kompletní přestavba podkrovního prostoru na byt obývaný rodinou s dvěma dětmi. Tohoto úkolu se ve spolupráci s Českou televizí zhostila Ing. BcA. Barbora Nováková Barathová, která z vizuálně nesourodého prostoru vytvořila útulný byt.

Největším „oříškem“ realizace bylo bezesporu celkové prosvětlení a optické zvětšení místností a odstranění hendikepu spojeného se šikmými plochami podkroví.

Zadání majitelů znělo jasně. Vybudování obytného prostoru bez větších zásahů do dispozice prostoru, vybudování kuchyňského koutu a obývacího pokoje, skrýše pro jejich dvě děti a pracovnu. Celkové náklady do rekonstrukce neměli přesáhnout 350.000 Kč.

Architektka navrhla byt ve skandinávském stylu, pro který jsou typické světlé tóny barev spolu s využitím přírodních materiálů a prvků farmářského bydlení. Pracovní deska kuchyňského koutu plynule přechází v jídelní stůl a nenásilně tak propojuje kuchyňský prostor s obytnou místností. Hlavní dominantou otevřeného prostoru se stalo komínové těleso, na které architektka navrhla grafiku v podobě galerie a umístila na něj závěsný stůl, který plní funkci pracovny otce rodiny. Ostatně podívejte se sami na záznam celé rekonstrukce. 

(Zdroj: nová.bára.cz)