Napište, co hledáte

INTERIÉR VZOROVÉHO BYTU V OTROKOVICÍCH

Share

magion architekti 01Vzorový byt v Otrokovicích představuje příjemné městské bydlení s dostatečným zázemím, co se týká úložného prostoru ve vestavných skříních, velikosti kuchyně a koupelen. Hlavní část bytu představuje obývací pokoj s kuchyňským koutem a navazující jižní terasou.

Kuchyň disponuje velkou pracovní plochou a množstvím úložných skříněk. Kuchyň je stejně jako celý byt laděna do barevné škály bílá – dub – antracit. Kuchyň obsahuje vestavou lednici, mikrovlnku a myčku nádobí. Viditelné spotřebiče jsou zvoleny v černé barvě. Na kuchyň navazuje jídelní stůl v barvě dubu doplněný antracitovými židlemi a lustrem.

Osu celého bytu tvoří dlouhá chodba. Tuto dlouhou chodbu jsme se pokusily opticky rozbít členěním vestavných skříní. Z chodby jsou přístupné dvě ložnice, koupelna a toaleta.

Dveře jsou zvoleny ve stejném dezénu jako podlaha; dveře do ložnic mají pruh z pískovaného skla, dveře do koupelen jsou plné.

Koupelny jsou navrženy v elegantní barevné kombinaci světle šedá – tmavě šedá, doplněné dubovým nábytkem, který prostupuje celým bytem. Při návrhu koupelny i toalety bylo pamatováno na dostatek úložných prostor, stejně jako je tomu v celém bytě.

(Zdroj: magion-architekti.cz