facebook kryptowährung libra kaufen kryptowährung kaufen anleitung kann man von devisenhandel reich werden fonds auf kryptowährungen soll man noch in bitcoin investieren kryptowährung kaufen etoro
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

INTERIÉR VZOROVÉHO BYTU V OTROKOVICÍCH

Share

magion architekti 01Vzorový byt v Otrokovicích představuje příjemné městské bydlení s dostatečným zázemím, co se týká úložného prostoru ve vestavných skříních, velikosti kuchyně a koupelen. Hlavní část bytu představuje obývací pokoj s kuchyňským koutem a navazující jižní terasou.

Kuchyň disponuje velkou pracovní plochou a množstvím úložných skříněk. Kuchyň je stejně jako celý byt laděna do barevné škály bílá – dub – antracit. Kuchyň obsahuje vestavou lednici, mikrovlnku a myčku nádobí. Viditelné spotřebiče jsou zvoleny v černé barvě. Na kuchyň navazuje jídelní stůl v barvě dubu doplněný antracitovými židlemi a lustrem.

Osu celého bytu tvoří dlouhá chodba. Tuto dlouhou chodbu jsme se pokusily opticky rozbít členěním vestavných skříní. Z chodby jsou přístupné dvě ložnice, koupelna a toaleta.

Dveře jsou zvoleny ve stejném dezénu jako podlaha; dveře do ložnic mají pruh z pískovaného skla, dveře do koupelen jsou plné.

Koupelny jsou navrženy v elegantní barevné kombinaci světle šedá – tmavě šedá, doplněné dubovým nábytkem, který prostupuje celým bytem. Při návrhu koupelny i toalety bylo pamatováno na dostatek úložných prostor, stejně jako je tomu v celém bytě.

(Zdroj: magion-architekti.cz