Napište, co hledáte

Nové volně stojící chladničky Gorenje GardenFresh ConnectLife

Nové volně stojící chladničky Gorenje GardenFresh ConnectLife

Share

Gorenje přináší novinku – řadu volně stojících chladniček Gorenje GardenFresh ConnectLife s wifi a ovládáním na dálku. Chladničky s výškou 2 m a velkorysou kapacitou přes 360 l mají technologie napodobující podmínky v přírodě, aby zůstaly potraviny dlouho čerstvé. I adaptivní technologii, která se naučí předvídat vaše chování. ConvertActive dává možnost podle potřeby proměnit mrazničku v chladničku, Convert ZeroZone navíc umožňuje měnit přihrádku s nulovou zónou v chladničce na prostor pro další zeleninu a ovoce.

ConnectLife

Zjednodušte si život! Chladnička s wifi vám totiž otevírá úplně nové možnosti. Prostřednictvím aplikace ConnectLife můžete odkudkoliv nejen nastavit teplotu, ale také zkontrolovat, zda vše funguje, jak má a někdo doma – třeba děti, které honila mlsná – nenechal otevřená dvířka.

Můžete také už cestou z nákupu zvýšit intenzitu chlazení nebo mrazení tím, že aktivujete funkci SuperCool, resp.  FastFreeze.

Až se vrátíte domů, potraviny se mnohem rychleji vrátí na optimální teplotu a zachovají si tak své nutriční vlastnosti. Přibližně po 48 hodinách se funkce automaticky vypnou a teplota se vrátí do výchozího nastavení, pokud to sami neuděláte dřív.

Na dálku můžete chladničku převést i do prázdninového režimu, a tak snížit výdaje za elektřinu. Nebo čerpat tipy a najít odpovědi na nejčastější otázky.

Zelenina jako čerstvě sklizená

Novinka potěší všechny, co žijí zdravě. Má totiž jednu největších zásuvek na ovoce a zeleninu na trhu, zásuvku CrispZone se SmartHumidity. Speciální membrána udržuje vlhkost na optimální úrovni a přebytečnou propouští ven mimo zásuvku. Zelenina i ovoce tak zůstanou déle čerstvé a zachovají si cenné vitaminy.

Prostory měnící se přesně podle potřeby

Rádi byste zrovna dnes uskladnili víc zeleniny, nebo naopak víc masa, ryb a lahůdek? Nebo potřebujete rychle zchladit nápoje pro párty s přáteli? Žádný problém.

Šikovná a praktická objemná chladicí zásuvka Convert ZeroZone s regulovatelnou teplotou se snadno přemění z nulové zóny na další přihrádku pro velké množství ovoce a zeleniny. Nejchladnější část chladničky tak můžete využít různě, podle toho, jak zrovna potřebujete.

S funkcí ConvertActive stačí jednoduché stisknutí tlačítka, a mrazicí prostor se promění na chladničku nebo velkou nulovou zónu. Podle potřeby tak získáte spoustu místa pro vychlazení nápojů nebo připraveného pohoštění pro párty s přáteli.

Procesy napodobující přírodu

Novinka je vybavená celou řadou technologií, které vytváření klima podobné tomu v přírodě. Technologie jako IonAir, Multiflow 360° nebo NoFrost Plus proto nabízejí vše pro to, aby potraviny zůstaly čerstvé a svěží,  ať už je uložíte na jakoukoliv poličku v jakékoliv části chladničky či mrazničky.

Naučí se předvídat vaše chování

Adaptivní technologie AdaptTech si zapamatuje vaše návyky, a dokonce se sama naučí vaše chování předvídat. A tak ještě, než ledničku otevřete, sníží teplotu o jeden až dva stupně. Potraviny ušetříte teplotních šoků způsobených změnou teploty po otevření dvířek chladničky. Zůstanou proto déle svěží a plné života.

Šikovné konstrukční řešení

Novinka s dotykovým displejem ve dvířkách bez madel má hloubku 60 cm a rovnou, hladkou zadní stěnu – kondenzátor je totiž skrytý uvnitř spotřebiče mezi zadní stěnou a izolační pěnou. Chladničku jde proto umístit do mezery v kuchyňské sestavě až těsně na stěnu a zachovat jednotnou linii kuchyňského nábytku.

Chladnička navíc dokonale využívá disponibilní prostor pro uskladnění velkého množství potravin a je velmi tichá. Díky promyšlené konstrukci a mechanismu otevírání dveří jde umístit i do rohu nebo těsně mezi kuchyňské skříňky nebo vedle jiného spotřebiče bez krycích lišt nebo mezikusů.

Když si pořídíte například novinku Gorenje NRC620CSXL4WF, dostanete až do konce srpna příjemnou 80% slevu na jakýkoliv malý spotřebič Gorenje. Zjednodušíte se tak život hned dvakrát! Více na webu.

Novinka – Gorenje NRC620CSXL4WF

Nová volně stojící kombinovaná chladnička Gorenje NRC620CSXL4WF ConnectLife s wifi s pokročilou beznámrazovou technologií Total NoFrost Plus nabízí při výšce 200 cm velkou kapacitu 361 l, z toho připadá 106 l na oddíl ConvertActive, který se může z mrazničky proměnit v chladničku Antibakteriální ionizační technologie IonAir spolu se systémem MultiFlow 360° zabraňuje vzniku většiny škodlivých organismů i pachů. Inteligentní systém AdaptTech bude předvídat vaše chování, a ještě před otevřením dveří sníží teplotu o 1-2 stupně.  Chladnička je vybavena jednou z největších zásuvek na zeleninu CrispZone s regulací vlhkosti SmartHumidity a inovativní zásuvkou Convert ZeroZone, která se pohodlně přemění z nulové zóny pro maso a ryby na další prostor pro ovoce a zeleninu. Mezi řadou užitečných funkcí je i ovládání přes mobil a aplikaci ConnectLife, rychlé zmrazení FastFreeze i XtreemFreeze nebo úsporný režim EcoMode. Při hloubce 60 cm ji lze esteticky zabudovat do kuchyňské linky, a to i těsně mezi skříňky nebo do rohu. Zapomnětlivce upozorní na otevřená dvířka alarm nebo na dálku aplikace v telefonu. Chladnička s luxusním čistým designem s dvířky z broušené oceli a efektním LED displejem se prodává za doporučenou cenu 19 990 Kč.