welche kryptowährung hat die besten zukunftsausichten wann muss kryptowährungen versteuern recht kryptowährung privat kaufen excel vorlage kryptowährung alternative zu kryptowährungen wie bekomme ich mein geld aus dem wallet kryptowährung
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Novinky a trendy světa wellness & SPA představí podzimní veletrh FOR ARCH

Share

Stavební veletrh FOR ARCH ve dnech 17. až 21. září v PVA EXPO PRAHA představí také novinky a trendy z oboru wellness & SPA.

Oborová prezentace BAZÉNY, SAUNY & SPA umožní návštěvníkům prohlídku největší sekce bazénů na jednom místě. Pro odborníky a manažery je připravena konference Hotelové wellness & SPA na téma „Personál ve wellness – jak ho získat, rozvíjet a udržet“. Generálním partnerem veletrhu je Skupina ČEZ.

Součástí zářijového veletrhu FOR ARCH je i expozice bazénů a navazující doprovodný program. Mohlo by se zdát, že se jedná pouze o záležitost pro města, obce a firmy podnikající ve wellness, protože pro stavebníka je po sezóně. Ale při plánování bazénu nejde jen o to vybrat vhodný materiál, konstrukční a technologické provedení, je třeba pečlivě zvážit i způsob provozování bazénu. S tím souvisí volba technického vybavení bazénů (čerpadla, technologie čištění a úpravy vody, ohřev vody, využití obnovitelných zdrojů – solárních kolektorů a tepelných čerpadel) a to vše chce čas.

Bazénový provoz potřebuje velkou škálu profesí a technologií. NA FOR ARCH vše můžete diskutovat a vidět na jednom místě. V nabídce veletrhu je i Konference hotelové wellness & SPA určena pro hotelové manažery, wellness pracovníky i zástupce managementu. Ve středu 18. září se bude věnovat problematice personálu ve wellness – jak vybudovat, rozvíjet a udržet stabilní kvalitní tým.

Nezapomeňme na soukromé investory: Koupelna jako wellness

Stále více roste poptávka po řešení zahrad blízkém přírodě, celoročně fungujícím pro relaxaci, s celoročně se měnící vegetací a omezení sekání, koupacích jezírkách a řešení laskavějším ke zvířatům a odpovídajícím i malým zahradám. A koupelna? Dříve to byla místnost pro nezbytnou očistu těla, dnes je také místem relaxace a odpočinku těla i duše. Wellness zařízení se čím dál více stávají součástí našich domácností, přičemž zde není kladen důraz jen na bezpečnost a trvanlivost, ale i na design, který se snoubí s požadavky na celkový vzhled. „Keramická dlažba s protiskluzovou úpravou v dekoru dřeva, přírodního kamene, betonu či jiných materiálů nabízí velké množství variant, jak může Vaše koupelnové wellness vypadat ojediněle, být bezpečné, a přitom obejít náročnou údržbu těchto přírodních materiálů,“ radí Ing. Zuzana Marečková, vedoucí marketingu velkoobchodu MARO s.r.o.

I letos jsou na veletrhu FOR ARCH bohatě zastoupeny také sauny a vířivky, doplňky pro wellness a konat se bude mnoho zajímavých akcí na stáncích. A i tentokrát bude k vidění i něco pro zážitkové netradiční rituály jako exteriérové koupací kádě, wellness ostrovy, kdy je koupel doplněna krby, altány, designovou odpočinkovou zónou apod.