kryptowährung wechsel büro bitcoin cash kaufen in der schweiz und deutschland neo kryptowährung kurs spektrum kompakt geld von münzen bis kryptowährungen pdf wie kerzenleuchter im devisenhandel lesen kryptowährung ranking china
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Mesh systém TP-Link Deco M4 uspokojí komplexní požadavky na domácí Wi-Fi

Mesh systém TP-Link Deco M4 uspokojí komplexní požadavky na domácí Wi-Fi

Share

Máte-li občas problém s připojením na domácí Wi-Fi síť, která nezasahuje tam, kam byste si představovali, případně nefunguje plynulý přechod mezi jednotlivými přístupovými body, můžete popřemýšlet o zapojení mesh systému.

Tzv. mesh systém je komplexní řešení (nejen) domácí Wi-Fi sítě, které je nejen funkční, ale v případě sady TP-Link Deco M4 také dobře vypadá. Designové válce naleznete v základním balení dva, což vám postačí na pokrytí 260 metrů čtverečních plochy.

Jako jakýkoliv jiný mesh funguje i tento způsobem, že nestaví na tradičním routeru, ale spíše na dvou a více rovnocenných přístupových bodech, jež v dané oblasti dosáhnou i do těch nejtemnějších zákoutí. Výhodou je navíc plynulý přechod mezi jednotlivými přístupovými body, kterého si při procházení svým domem či bytem ani nevšimnete – vaše mobilní zařízení bude zkrátka v danou chvíli připojeno právě k tomu access pointu, z něhož právě zachytí silnější signál.

Sada TP-Link Deco M4 zvládá rychlosti připojení až do 1 167 Mbit/s a také provoz i z těch nejrušnějších sítí. Připojením prakticky bez jakékoliv latence dokáže obsloužit až stovku koncových zařízení najednou. A mrtvá Wi-Fi zóna může být díky mesh systému minulostí. Pro větší pokrytí internetem pak není nic jednoduššího, než dokoupit a připojit další jednotku Deco.

Uživatelům je k dispozici také funkce rodičovské kontroly, která dětem omezuje čas pro připojení online a dokáže blokovat nevhodné webové stránky na základě unikátních profilů, které nastavíte pro každého člena rodiny (domácnosti) zvlášť.

https://www.tp-link.com/cz/home-networking/deco/deco-m4/