Napište, co hledáte

Mesh systém TP-Link Deco M4 uspokojí komplexní požadavky na domácí Wi-Fi

Mesh systém TP-Link Deco M4 uspokojí komplexní požadavky na domácí Wi-Fi

Share

Máte-li občas problém s připojením na domácí Wi-Fi síť, která nezasahuje tam, kam byste si představovali, případně nefunguje plynulý přechod mezi jednotlivými přístupovými body, můžete popřemýšlet o zapojení mesh systému.

Tzv. mesh systém je komplexní řešení (nejen) domácí Wi-Fi sítě, které je nejen funkční, ale v případě sady TP-Link Deco M4 také dobře vypadá. Designové válce naleznete v základním balení dva, což vám postačí na pokrytí 260 metrů čtverečních plochy.

Jako jakýkoliv jiný mesh funguje i tento způsobem, že nestaví na tradičním routeru, ale spíše na dvou a více rovnocenných přístupových bodech, jež v dané oblasti dosáhnou i do těch nejtemnějších zákoutí. Výhodou je navíc plynulý přechod mezi jednotlivými přístupovými body, kterého si při procházení svým domem či bytem ani nevšimnete – vaše mobilní zařízení bude zkrátka v danou chvíli připojeno právě k tomu access pointu, z něhož právě zachytí silnější signál.

Sada TP-Link Deco M4 zvládá rychlosti připojení až do 1 167 Mbit/s a také provoz i z těch nejrušnějších sítí. Připojením prakticky bez jakékoliv latence dokáže obsloužit až stovku koncových zařízení najednou. A mrtvá Wi-Fi zóna může být díky mesh systému minulostí. Pro větší pokrytí internetem pak není nic jednoduššího, než dokoupit a připojit další jednotku Deco.

Uživatelům je k dispozici také funkce rodičovské kontroly, která dětem omezuje čas pro připojení online a dokáže blokovat nevhodné webové stránky na základě unikátních profilů, které nastavíte pro každého člena rodiny (domácnosti) zvlášť.

https://www.tp-link.com/cz/home-networking/deco/deco-m4/