kryptowährung fonds schweiz wie entsteht kryptowährung zentralbank-kryptowährungen und reserven welche kryptowährung gleicht dem dollar am meisten arbitrage mit kryptowährung
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Lampička, která zastoupí i powerbanku

Lampička, která zastoupí i powerbanku

Share

At už si chcete večer v posteli přečíst knihu, něco pracovního dodělat nebo si jen tak večer poklábosit s přáteli na terase, bude potřebovat vhodné osvětlení. Značka LAMAX má ve svém portfoliu zajímavou přenosnou lampičku EasyLight1, která nejen poskytuje zdroj světla, ale také obsahuje integrovanou baterii, díky níž může tenhle praktický doplněk domácnosti posloužit i jako powerbanka nebo nabíječka.

Lampička je díky ohebnému krku značně flexibilní, takže si světlo nasměrujete vždy tam, kde ho nejvíce potřebujete. Co však potřebovat nebudete, je neustálý přístup ke zdroji elektrické energie, neboť LAMAX EasyLight1 oplývá vlastní integrovanou baterií, která nabízí kapacitu 4 000 mAh a při plném jasu dokáže na jedno nabití svítit minimálně osm hodin v kuse. Nebo dva dny v případě, že ji budete využívat běžným způsobem, tedy před spaním vypínat.

Samozřejmě záleží i na režimu, který si zvolíte. Například při práci na počítači tak vysoký jas nepotřebujete, takže vám lampa vydrží svítit plných 19 hodin. V režimu „příjemného večerního osvětlení“ pak dokonce 21 hodin.