Napište, co hledáte

Vybarvi noc a proměň sny ve skutečnost

Vybarvi noc a proměň sny ve skutečnost

Share

Posláním barevných nebo zabarvujících se LED žárovek Xiaomi Smart Bulb je vytvořit takové prostředí, aby se v něm každý cítil dobře.

Světlá barva okolního prostředí má silný vliv na lidské smysly. Může povzbudit nervovou soustavu a ovlivnit citový a psychický stav. Rozdílné teploty barev mohou také zlepšit kvalitu lidského života. Pomalé zvyšování intenzity světla vám může zlepšit náladu, ale také zpříjemnit vstávání. A tohle všechno dokáže chytrá žárovka Xiaomi, jíž produkované barvy můžete ovlivňovat velmi snadno prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu.

Je dávno známé, že barevné světlo vhodné barvy pomáhá relaxovat, snižuje stres, vytváří atmosféru, ale reguluje i spánkový cyklus a usnadňuje usínání. Kromě toho zlepšuje koncentraci a při vhodném nastavení zvyšuje i pocit bezpečí.

Pro chvíle pohody, relaxace a romantické pohody nabízejí LED žárovky režim streaming, kdy se barva plynule mění z jedné na druhou, samozřejmě dle vámi nastavených potřeb. Režim nastavení správné atmosféry zase podpoří oddechový zážitek nebo doplní právě sledovaný film. Zajímavý je režim inteligentní detekce barvy, který přizpůsobí osvětlení místnosti třeba barevnosti vaší oblíbené fotografie. Všechny zmíněné režimy lze snadno navolit a nastavit za pomoci mobilní aplikace, jejíž obsluha je až směšně jednoduchá, takže nastavení nečiní žádnému uživateli problémy.

Díky vestavěným diodám je možné plynule nastavit libovolnou barevnou teplotu od 1700 do 6500 K.

https://www.xiaomi-czech.cz/led_light/