Napište, co hledáte

Pro očistu na cestách, v kempu či na zahradě

Pro očistu na cestách, v kempu či na zahradě

Share

Umyjte kolo, auto, motorku, dlažbu na zahradě, zahradní nábytek i fasádu domu

Tlakové myčky Helpmation jsou v mnoha domácnostech nepostradatelným pomocníkem, který nachází uplatnění v nejrůznějších situacích. SNADNO S NIMI OČISTÍTE KOLO ZANEŘÁDĚNÉ PO JÍZDĚ V BLÁTIVÉM TERÉNU, ALE TAKÉ AUTO, ÚČINNĚ S NIMI OMYJETE ZAŠLOU ZÁMKOVOU DLAŽBU NEBO ZAPRÁŠENOU FASÁDU DOMU. Helpmation je přenosný typ tlakové myčka, jeho služby můžete pohodlně využívat i na dovolené, na zahradě nebo na chatě.

Co všechno s přenosnou tlakovou myčkou, tzv. wapkou, můžete mýt? S nadsázkou lze říci, že v podstatě cokoli: zahradní nábytek i nářadí, terasy, auta, motorky, kola, fasády, chodníky, ploty, vrata, okapy a tak dále.

Pokud třeba jezdíte na kole a často jej převážíte v autě, vysokotlaká myčka Helpmation se vám bude určitě hodit, protože zbaví vaše kolo bláta a špíny a do auta jej tak uložíte čistý. Spíše ale než přístroj, který standardně „parkujete“ v garáži, poslouží myčka přenosná, kompaktní přístroj, který je o poznání lehčí. Je dobrým pomocníkem i pro ty, kteří bydlí v bytových domech a kolo potřebují opláchnout před uložením do sklepa. S lehkou myčkou také třeba vyčistíte hůře dostupná místa, např. okapy či zaprášenou fasádu. Rychle zkrátka pomůže v boji se špínou, ať už jste na zahradě, na sídlišti, na závodech nebo v kempu. Uvítáte, pokud bude přenosná myčka vybavena pomocnými kolečky, popruhem přes rameno usnadňujícím manipulaci a přenášení.

Přenosná tlaková myčka Helpmation GFS-C1 je kompaktní a lehký pomocník vhodný na jemné, ale velice účinné mytí horských kol, motocyklu, automobilu, karavanu, lodě, zahradního nářadí či zahradního nábytku a mnoho dalšího. Nádrž má objem 17 litrů a můžete ji naplnit studenou nebo horkou vodou až 60°C. Na pořádné umytí auta vám přitom budou stačit jenom dvě nádrže myčky, čímž šetříte jak vaše peníze, tak přírodu, neboť spotřeba vody je o poznání menší a účinky mytí podpoří speciální kartáč. Na zahradě se navíc bude moci po práci osvěžit, pokud použijete sprchový nástavec.

Přenosná myčka Helpmation je lehká, kompaktní a pracuje nezávisle na zdroji elektřiny a nepotřebuje hadici s přívodem vody. Používat ji můžete na baterii nebo zapojenou do zásuvky autozapalovače.

Více na www.helpmation.cz

Infolinka: +420 608 025 404, 606 377 814